7/16/2020
پنج شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۹
جانشین مهدی حاجتی، هفته آینده معارفه می‌شود
سخنگوی شورای شهر شیراز:

جانشین مهدی حاجتی، هفته آینده معارفه می‌شود

سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: عضو جدید شورای اسلامی شیراز و جانشین مهدی حاجتی که در حبس به سر می برد،هفته آینده معارفه می‌شود.

اعتمادآنلاین|‌‌ سعید نظری چهارشنبه در این زمینه گفت: آیین معارفه محمد تقی تذروی به عنوان عضو جدید شورای اسلامی شهر شیراز، در جلسه علنی چهارشنبه  20 شهریور برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: با توجه به نامه فرماندار شیراز مبنی بر برگزاری مراسم معارفه تذروی در اولین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز، پس از تعطیلات این نهاد و طی بیش از دوماه از غیبت مهدی حاجتی در شورای اسلامی شهر، به صورت رسمی برگزار خواهد شد.

 

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شیراز  گفت: علی راستگو، دومین عضو علی البدل شورای شهر از حضور در این پارلمان شهری انصراف داده است واین جایگاه به محمد مهدی تذروی اختصاص می‌یابد.

 

شورای اسلامی شهر شیراز 13 عضو دارد.

 

مهدی حاجتی نفر سیزدهم راه یافته به پنجمین دوره شورای شهر شیراز 12 خرداد 98 بازداشت و روانه زندان شد.

 

حاجتی پیش از این نیز پنجم مهرماه 97 بازداشت اما 15 مهرماه این سال با قرار وثیقه دو میلیارد ریالی آزاد شد اما به گفته مسئولان قضایی رسیدگی به پرونده وی ادامه داشت.

 

وی به یکسال زندان و همچنین تبعید به یکی از شهرهای خارج از استان فارس محکوم شده است.

 

رئیس کل دادگستری فارس پیش از این اعلام کرد که حاجتی به جرم فعالیت تبلیغی علیه نظام و اقدام علیه امنیت ملی دوران محکومیت را می گذراند.

 

حجت الاسلام سید کاظم موسوی  اعلام کرد: یکسال حبس و اقامت اجباری (تبعید) در یکی از استان‌های دیگر، حکم قضائی است که حاجتی به آن محکوم شده و این حکم در حال اجراست.

 

منبع: ایرنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها