1/23/2020
پنج شنبه، ۰۳ بهمن ۱۳۹۸
داماد جنجالی، پست‌های آخرش را از اینستاگرام پاک کرد

داماد جنجالی، پست‌های آخرش را از اینستاگرام پاک کرد

چند روز گذشته فیلم و عکس‌هایی از مراسم ازدواج یک دختر 10 ساله با پسری 22 ساله منتشر شد و واکنش‌های بسیار زیادی را برانگیخت. شدت واکنش‌ها به حدی بود که رئیس دادگستری شهرستان بهمئی به مسئله ورود پیدا کرد و این ازدواج را با بذل مدت عقد موقت و مقدار مهریه، باطل و منتفی اعلام کرد.

اعتمادآنلاین| اما جریان به همین جا ختم نشد و توسط صفحه‌ای منتسب به داماد این مراسم، اسکرین‌شات‌هایی منتشر شد که با لحن تندی یکی از خبرنگاران خارج از کشور را خطاب قرار داده بود.

 

شب گذشته در صفحه اینستاگرام این داماد 22 ساله، دو پست وجود داشت که تایید می‌کرد این صفحه، صفحه اصلی اوست و زیر یکی از عکس‌هایی که از این مراسم پخش شده، نوشته بود: «شایعه پراکنی ممنوع! من میلاد، معروف به شاهرخ 21 سال سن دارم و این خانم که هنوز به سن قانونی نرسیده 12 سال سن دارد. آیا می‌تواند با من ازدواج  دائم داشته باشد؟ ما به احترام و سنت پیامبر، صیغه محرمیت خواندیم تا چند سال دیگه که بتوانیم عقد دائم داشته باشیم و متاسفم برای افرادی که باعث پخش این موضوع شدند و به خدا واگذار می‌کنیم چون ما گناهی مرتکب نشدیم و فقط سنت خدا و پیامبر را به جا آوردیم.»

 

اما امروز صبح هر دو پست از صفحه آقای داماد حذف شده بود. از طرف دیگر شنیده‌ می‌شود که یکی از اقوام عروس ادعا کرده که پدر عروس و داماد بازداشت شده اند.

 

اینستاگرام

 

منبع: خبرآنلاین

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها