2/26/2020
چهارشنبه، ۰۷ اسفند ۱۳۹۸
اشتغال روستایی اولویت نخست در اعطای تسهیلات بانکی است

اشتغال روستایی اولویت نخست در اعطای تسهیلات بانکی است

رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه‌تعاون گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی به عنوان یک برنامه ملی مهم در راستای رونق تولید و اشتغال‌زایی اولویت نخست این بانک تعریف شده است.

اعتمادآنلاین| «حجت‌الله مهدیان» روز پنجشنبه در آیین معارفه مدیریت اداره شعب استان مرکزی، افزود: کمک به توسعه بخش اقتصادی با ایجاد، توسعه و تکمیل طرح‌های اقتصادی از جمله اهداف مهم بانک توسعه تعاون است و عاملیت این بانک در برنامه‌های ملی و توسعه ای در پرداخت تسهیلات اعتباری ضرورت است.


وی ادامه داد: بررسی عملکرد بانک در مدت فعالیت 10 ساله در قالب 2 دوره پنج ساله حاکی از رشد کمی و کیفی در همه شاخص‌ها و بزرگ شدن اندازه و ظرفیت بانک است که این مهم  شناخت و افزایش اعتماد در سطوح مختلف حاکمیتی را به همراه داشته است.

 

 مدیرعامل بانک توسعه تعاون تکریم ارباب رجوع، رفتار مبتنی بر صداقت، سلامت، شفافیت و شجاعت را از اولویت‌های این بانک دانست و خاطرنشان کرد: اعتمادسازی، استمرار در ارتباط و جلب رضایت مردم بهترین عامل برای برقرای ارتباط و عملکرد مناسب است.


در این نشست از خدمات «ایرج طاهرخانی» تقدیر و« علی وفایی» به عنوان مدیر جدید اداره شعب بانک توسعه‌تعاون این استان معرفی شد.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها