4/5/2020
یکشنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
آمریکا از هیچ اقدام غیراخلاقی برای تضییع حقوق ایران دریغ نمی‌کند/ مراقب «عطرهای فرانسوی» باشیم که قرار است بوی «تعفن جنایات آمریکا» را کتمان کند
سردار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور:

آمریکا از هیچ اقدام غیراخلاقی برای تضییع حقوق ایران دریغ نمی‌کند/ مراقب «عطرهای فرانسوی» باشیم که قرار است بوی «تعفن جنایات آمریکا» را کتمان کند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اینکه نباید اسیر توطئه‌هایی شویم که سعی دارند ایران را از مسیر خروج تدریجی از برجام منحرف سازند، گفت: باید مراقب عطرهای فرانسوی باشیم که قرار است بوی تعفن جنایات آمریکا را کتمان کند.

اعتمادآنلاین| سردار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور  با اشاره به رد رشوه میلیونی آمریکایی‌ها از سوی ناخدای کشتی آدریان دریا بیان کرد: آمریکایی که برای برخی غرب‌زده‌ها اوج اخلاق و تمدن بشری است از هیچ اقدام غیراخلاقی برای تضییع حقوق ملت آزاده ایران دریغ نمی کند.

 

وی افزود: چه طور وقتی ناخدای هندی‌تبار بین عزت و پول، عزت را انتخاب می کند برخی در ایران نسخه مصالحه و تسلیم در برابر آمریکا برای ملتی می‌پیچند که هزاران شهید برای استقلالش هدیه کرده است.


سردار جلالی با تاکید بر اینکه دوران قلدری آمریکا و دزدی دریایی به سر آمده است؛ خاطرنشان کرد: زور آمریکا آنقدرها هم که در گوش ما خوانده‌اند پرزور نیست که اگر بود امروز آدریان دریا بیخ گوش فلسطین اشغالی پرسه نمی‌زد.


رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اینکه مقاومت همراه با دیپلماسی عزت مندانه در برابر دشمن راهبرد اصلی کشور است؛ گفت: توجه به مکر مکرون، بی توجهی به اینستکس قلابی، حذف تحریم ها یا بخش مهم آن بعنوان پیش شرط مذاکره و پاسخ به اقدامات آمریکا از نکات مهمی است که باید در دستور کار باشد.


سردار جلالی با تاکید بر اینکه آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و نباید اسیر توطئه‌هایی شویم که سعی دارند ایران را از مسیر خروج تدریجی از برجام منحرف سازند، افزود: باید مراقب عطرهای فرانسوی باشیم که قرار است بوی تعفن جنایات آمریکا را کتمان کند.

 

منبع: ایلنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها