1/19/2020
یکشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۸
ساخت پل کابلی محور سوادکوه آغاز شد
با حضور محمد اسلامی، وزیر راه؛

ساخت پل کابلی محور سوادکوه آغاز شد

ساخت پل کابلی محور ترانزیتی سوادکوه به طول 600 متر و با حضور محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.

اعتمادآنلاین| عملیات اجرایی پل کابلی محور سوادکوه – تهران صبح شنبه با حضور محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و احمد حسین زادگان، استاندار مازندران آغاز شد.

 

احمد حسین زادگان استاندار مازندران در حاشیه ساخت این طرح گفت: پل کابلی سوادکوه - تهران که در شهر پل سفید در دست اجرا قرار گرفت، دارای 20 دهنه است، همچنین پل کابلی در شهر پل سفید و در حاشیه پل قدیمی این شهر برای کاهش سطح ترافیک محور سوادکوه - تهران در دست اجرا قرار گرفته است.

 

وی افزود: طول این پل حدود 600 متر است که در مدت 36 ماه تکمیل و به بهره برداری می‌رسد و میزان هزینه پیش بینی برای ساخت این پل حدود 1,200 میلیارد ریال اعلام شده است.

 

به گفته وی، محور سوادکوه – تهران 84 کیلومتر از محور سوادکوه – تهران در حوزه استحفاظی استان مازندران قرار دارد و این محور در سال 97 به طول کامل چهار خطه شد.

 

اسلامی، وزیر راه و شهرسازی که از این محور صبح امروز با استقبال احمد حسین زادگان، استاندار وارد مازندران شد قرار است در ادامه ضمن بازدید از کمربندی فریدونکنار و محور تاکام ساری در مراسم بهره برداری از کمربندی محمودآباد و افتتاح آسفالت راه روستایی به طول 59 کیلومتر بصورت نمادین در بیجه کلاً بابل شرکت نماید.

 

حضور در آئین افتتاحیه زیرسازی و آسفالت و تعریض حسین آباد - طوسکلا، کلنگ زنی تقاطع غیر همسطح بهشهر به بندر امیرآباد و مراسم بهره برداری از آسفالت محور گلوگاه - دامغان (کریدور شمال به جنوب) از دیگر برنامه‌های وزیر راه و شهرسازی با همراهی استاندار مازندران در روز جاری است.

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها