2/22/2020
شنبه، ۰۳ اسفند ۱۳۹۸
هشت هزار دستگاه اتوبوس زایرین اربعین را جابجا می‌کنند
عبدالهاشم حسن نیا، رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور:

هشت هزار دستگاه اتوبوس زایرین اربعین را جابجا می‌کنند

عبدالهاشم حسن نیا، رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشورگفت: برای جابجایی زایرین اربعین هشت هزار دستگاه اتوبوس ساماندهی شد.

اعتمادآنلاین| عبدالهاشم حسن نیا، رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور گفت: به دلیل بازگشایی مرز خسروی پیش‌بینی می شود که امسال حدود 2.5 تا سه میلیون زایر در آیین پیاده روی اربعین شرکت کنند.

 

به گفته وی کرایه اتوبوس اربعین امسال افزایش نخواهد یافت.

رییس سازمان راهداری کشور اضافه کرد: سازمان راهداری برای تسهیل سفر تسهیلات و امکانات رفاهی از جمله سرویس بهداشتی را در مرزها و شهرهای منتهی به مرز فراهم کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: علاوه براین  امکانات لازم خودرویی و سفر برای زایران خارجی اربعین شامل افغانستان،هندوستان ، آذربایجان و ترکمنستان و حتی روسیه فراهم شده است.

 

حسن نیا اظهار داشت :سازمان متبوعش آماده خدمات رسانی به زایران اربعین حسینی است.

 

رییس سازمان راهداری در مورد آمادگی راهداری برای تعطیلات آخر تابستان گفت: ادارات کل راهداری از آمادگی کامل برخوردارند و توصیه ما به مسافران رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی است.

 

حسن نیا اظهار داشت: بیشترین ترافیک ما در چند استان کشور از جمله مازندران است که در این استانها ادارات ما از آمادگی کامل برخوردارند.

 

معاون وزیر راه و رییس سازمان راهداری صبح امروز به همراه وزیر راه و شهرسازی برای بازدید و افتتاح پروژه های راهسازی به مازندران آمد.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها