8/3/2020
دوشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
مسئولان از قضیه برجام و نقض آن توسط آمریکا درس بگیرند/ چراغ سبز دشمن برای مذاکره و خط اعتباری 15 میلیارد دلاری، فریب است/ با فساد مبارزه می‌کنیم/ مهمترین اهداف دشمن سست کردن بنیاد خانواده است
غلامحسین محسنی اژه‌ای، معاون اول قوه قضاییه:

مسئولان از قضیه برجام و نقض آن توسط آمریکا درس بگیرند/ چراغ سبز دشمن برای مذاکره و خط اعتباری 15 میلیارد دلاری، فریب است/ با فساد مبارزه می‌کنیم/ مهمترین اهداف دشمن سست کردن بنیاد خانواده است

معاون اول قوه قضاییه گفت: چراغ سبز نشان دادن دشمن برای مذاکره و خط اعتباری 15 میلیارد دلاری، فریبی تازه است، مسئولان باید از قضیه برجام و نقض آن توسط آمریکا درس بگیرند.

اعتمادآنلاین| غلامحسین محسنی اژه‌ای، معاون اول قوه قضاییه که برای شرکت در مراسم معارفه رئیس کل جدید دادگستری استان ایلام به این استان سفر کرده است، در این مراسم بیان کرد: در برجام اولین کشوری که مفاد آن را زیر پا گذاشت، آمریکا بود و هم اکنون نیز باید مسوولان ما از این قضیه درس گرفته باشند.

 

وی افزود: چراغ سبز نشان دادن دشمن برای مذاکره و خط اعتباری 15 میلیارد دلاری، فریب تازه‌ای است و نباید مسولان گول این قضیه را بخورند.

 

معاون اول قوه قضاییه تصریح کرد: مسوولان باید امروز بدانند چه کسانی به دنبال حفظ کردن عزت ایران و پاسداری از اسلامیت نظام هستند و چه افرادی به دنبال سود بردن از اهداف خود در کشور هستند، این موضوع مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

 

محسنی اژه ای تاکید کرد: مسوولان همواره باید رصد کنند که از طریق فضای مجازی و تریبون‌ها، چه مباحثی به نسل جوان منتقل می‌شود، زیرا یکی از مهمترین اهداف دشمن سست کردن بنیاد خانواده است و تحقق این مشکل گریبان‌گیر پایه اجتماعی نیز می‌شود.

 

وی بیان داشت: دشمنان همواره به دنبال تفرقه‌اندازی بین مسوولان هستند و تلاش می‌کنند مسوولان را نسبت به هم بدبین کنند و اخلاق اسلامی را دچار خدشه کنند، باید مراقب بود در زمین دشمن بازی نکنیم.

 

معاون اول قوه قضاییه ادامه داد: دشمن همواره به دنبال تضعیف اقتدار جمهوری اسلامی بوده، لذا اگر افرادی در داخل کشور تصور می‌کنند از طریق مذاکره با دشمن مقابله خواهند کرد سخت در اشتباه هستند.

 

اژه‌ای اظهار داشت: به جرات می‌توان گفت بیش از دهه اول انقلاب جوانان وابسته، ایثارگر و آماده برای فداکاری در کشور وجود دارد، باید نگذاریم دشمن کاری کند که اعتقادت جوانان به نظام کم شود. باید دید چه کسانی درصدد ترویج منکرات و زیرپا گذاشتن  معروف‌ها هستند، اگر این مباحث مورد توجه قرار گرفت بدون شک پیرو امام حسین( ع ) هستیم.

 

معاون اول قوه قضائیه عنوان کرد: حرکت قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی و اختلاسگران به سرعت ادامه دارد، چراکه امروزه مردم به حق از قوه قضاییه توقعات زیادی دارند که جلوی فسادها در اقسام مختلف آن گرفته شود.

 

در پایان این مراسم، از زحمات سه ساله محمد رزم رئیس پیشین دادگستری کل استان ایلام تقدیر و علی دهقانی به عنوان رئیس جدید دادگستری ایلام معرفی شد.

 

منبع: فارس 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها