2/22/2020
شنبه، ۰۳ اسفند ۱۳۹۸
دشمن از حضور سازمان‌یافته جوانان انقلابی در فضای مجازی نگران است/ 1000 گردان سایبری در کشور ساماندهی شد
غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

دشمن از حضور سازمان‌یافته جوانان انقلابی در فضای مجازی نگران است/ 1000 گردان سایبری در کشور ساماندهی شد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به تهدیدات سایبری دشمن، از ساماندهی 1000گردان سایبری در سطح کشور با حضور نیروهای انقلابی خبر داد.

اعتمادآنلاین| غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به این سوال که بسیج در برابر تهدیدات سایبری دشمن چه برنامه ای دارد؟ گفت: حضور نیروی انقلابی در فضای مجازی نسبت به گذشته شرایط بهتری پیدا کرده است و بسیج توانسته است با سازماندهی جوانان با انگیزه و پرتحرک و دارای تخصص در حوزه فضای مجازی ، تحت عنوان گردان های سایبری، 1000 گردان سایبری ساماندهی کند.

 

سلیمانی افزود : دشمن از حضور سازمان یافته جوانان انقلابی در فضای مجازی بارها اظهار نگرانی کرده است و همین اظهار نگرانی دشمن از ساماندهی این نیروهای انقلابی ، بیانگر تحرکی است که ایجاد شده است و این حضور توسعه و اعتلا پیدا خواهد کرد.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، در خصوص برنامه های محرومیت زدایی بسیج نیز گفت : سازمان بسیج سازندگی در سال گذشته در دهه فجر اجرای 40 هزار طرح محرومیت زدایی ، سازندگی و اشتغالزایی را در دستورکار خود قرار داد که این طرحهای با همکاری سپاه پاسداران ، مردم و دستگاه های اجرایی آغاز شد.

 

به گفته وی، تاکنون 20 هزار طرح از این میزان در مناطق محروم و کمتر برخوردار به بهره برداری رسیده است و این روند ادامه خواهد داشت.

 

وی گفت: رسیدگی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در کانون توجه همه دستگاه های نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله بسیج و سپاه قرار دارد .


براساس اسن گزارش، رئیس سازمان بسیج مستضعفین به منظور شرکت در یادواره شهدای عشایری چهارمحال و بختیاری به شهرکرد سفر کرده بود.

 

یادواره 450 شهید عشایری چهارمحال و بختیاری به استقبال از کنگره 10 هزار شهید عشایری در مصلای امام خمینی (ره) شهرکرد برگزار شد.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها