2/22/2020
شنبه، ۰۳ اسفند ۱۳۹۸
امیدوارم وزنه برداری در المپیک بدرخشد/ اجازه ندادیم رشته‌های المپیکی دچار مشکل شوند
مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان: 

امیدوارم وزنه برداری در المپیک بدرخشد/ اجازه ندادیم رشته‌های المپیکی دچار مشکل شوند

مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان، از اردوی تیم ملی وزنه برداری بازدید کرد و در جمع ورزشکاران گفت: امیدوارم وزنه برداری در المپیک بدرخشد.

اعتمادآنلاین| مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان، در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی وزنه‌برداری در جمع ملی‌پوشان گفت: از تلاش‌های خوبی که برای حضور در مسابقات جهانی انجام می‌شود تشکر می‌کنم و امیدوارم شاهد موفقیت ملی‌پوشان باشیم.

 

وزیر ورزش ادامه داد: یکی از رشته‌هایی که همیشه مورد نظر هست و مردم مطالبه دارند، وزنه‌برداری است، کما اینکه وزنه برداری همواره در میادین مختلف آسیایی، جهانی و المپیک درخشیده است.

 

وی تصریح کرد: هر چند با محدودیت سهمیه مواجه هستیم اما امیدواریم هر 2 وزنه‌بردار ما که انتخاب می‌شوند حتی برای کسب مدال طلا روی تخته بروند. البته می‌دانیم که کسب مدال در المپیک ارزش و اهمیت ویژه‌ای دارد و کار سخت و طاقت‌فرسایی است. امیدوارم در مسابقات جهانی نتیجه خوبی بگیریم.

 

سلطانی‌فر تصریح کرد: ما و کمیته ملی المپیک علی‌رغم تمام محدودیت‌ها تا جایی که توانستیم اجازه ندادیم رشته‌های المپیکی دچار مشکل شوند و تلاش کردیم تمام نیازها تأمین شوند و می‌دانیم که شما هم قدر این حمایت‌ها را می‌دانید.در جلسات ستاد عالی بازی‌ها که از حدود یک سال و نیم پیش رشته‌های مختلف را رصد می‌کنیم نوسان شدیدی ندیدم و امیدواریم خودمان را برای حضوری موفق در المپیک آماده کنیم.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها