8/3/2020
دوشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
مشکلات مردم در مناطق سیل‌زده در حال پیگیری است/ عمده‌ترین مشکل مردم سیل‌زده روند واگذاری تسهیلات است
همایون یوسفی، نماینده اهواز:

مشکلات مردم در مناطق سیل‌زده در حال پیگیری است/ عمده‌ترین مشکل مردم سیل‌زده روند واگذاری تسهیلات است

نماینده اهواز در مجلس با تاکید بر اینکه مشکلات مردم در مناطق سیل‌زده در حال پیگیری است، گفت: اقدامات لازم برای ساخت واحدهای مسکونی که تخریب شده‌اند و یا تعمیر منازلی که آسیب دیده‌اند در حال پیگیری است. در بخش کشاورزی نیز خسارت‌ها ارزیابی شده است.

اعتمادآنلاین| همایون یوسفی، نماینده اهواز با اشاره به آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده خوزستان بیان کرد: سیل خسارت‌های جدی را به استان خوزستان وارد کرد اما خوشبختانه با اقدامات انجام شده وضعیت در حال بهبود است. ارزیابی خسارت‌ها در بخش کشاورزی و مسکن انجام شده است.

 

وی در ادامه اظهار کرد: اقدامات لازم برای ساخت واحدهای مسکونی که تخریب شده‌اند و یا تعمیر منازلی که آسیب دیده‌اند در حال پیگیری است. در بخش کشاورزی نیز خسارت‌ها ارزیابی شده است. امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده و پیگیری‌ها هرچه سریع تر مشکلات مردم در مناطق سیل زده مرتفع شود.

 

نماینده مردم اهواز در  مجلس با اشاره به عمده‌ترین مشکلی که امروز مردم در مناطق سیل زده با آن مواجه هستند، گفت: یکی از مشکلات اصلی اکنون روند واگذاری تسهیلات است که امیدواریم سرعت بیشتری به خود گرفته تا هرچه زودتر مردم از تنگنا خارج شوند.

 

منبع: ایسنا 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها