2/26/2020
چهارشنبه، ۰۷ اسفند ۱۳۹۸
بارش باران در استان‌های ساحلی خزر تا پایان هفته ادامه دارد
مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی:

بارش باران در استان‌های ساحلی خزر تا پایان هفته ادامه دارد

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش باران در استان‌های ساحلی خزر تا پایان هفته گفت: بیشترین بارش طی امروز و فردا (19 و 20 شهریور) در گیلان است.

اعتمادآنلاین|  احد وظیفه اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی تا پایان هفته در استان‌های ساحلی خزر در بعضی ساعات بارش باران و در برخی نقاط اردبیل، شمال استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، ارتفاعات البرز غربی و مرکزی و غرب خراسان شمالی رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

 

وی با بیان اینکه شدت بارش طی امروز و فردا (19 و 20 شهریور) در گیلان است، تصریح کرد: طی روز شنبه (23 شهریور) نیز در استان‌های ساحلی خزر بارش پراکنده و در برخی نقاط شمال شرق کشور افزایش ابر، وزش باد و رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

 

به گفته مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، تا پایان هفته در برخی نقاط شرق کشور به ویژه منطقه زابل در بعضی ساعات وزش باد شدید و گاهی گرد و خاک رخ می‌دهد همچنین طی امروز و فردا (19 و 20 شهریور) دریای خزر و نواحی مرکزی خلیج فارس نسبتا مواج پیش‌بینی می‌شود.

 

وظیفه در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (20 شهریور) صاف و گاهی وزش باد با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 29 درجه سانتیگراد و طی روز پنجشنبه (21 شهریور) نیز صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 29 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها