1/26/2020
یکشنبه، ۰۶ بهمن ۱۳۹۸
ناکامی استقلال در این فصل قابل توجیه نیست
شاهرخ بیانی، پیشکسوت استقلال:

ناکامی استقلال در این فصل قابل توجیه نیست

شاهرخ بیانی، پیشکسوت استقلال، گفت: این قابل قبول نیست که استقلال همچون فصل‌های گذشته در لیگ برتر ناکام باشد و نتواند به موفقیت برسد. همه انتظار دارند که این تیم بتواند ناکامی‌های گذشته را جبران کند.

اعتمادآنلاین| شاهرخ بیانی، پیشکسوت استقلال، گفت: متاسفانه عملکرد استقلال در دو بازی ابتدایی لیگ برتر خوب نبوده است، استقلال نتوانسته با عملکردش رضایت هواداران را جلب کند و اگر این روند ادامه داشته باشد آن‌ها شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ برتر نخواهند داشت.

 

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در برخی از پست‌ها نظیر دفاع پوششی، مهاجم گل‌زن ضعف دارد و باید هر چه سریعتر این ضعف‌ها را برطرف سازد.

 

بیانی تصریح کرد: این قابل قبول نیست که استقلال همچون فصل‌های گذشته در لیگ برتر ناکام باشد و نتواند به موفقیت برسد. همه انتظار دارند که این تیم بتواند ناکامی‌های گذشته را جبران کند.

 

وی تاکید کرد: من نمی دانم چرا استنقلال این‌قدر باید حاشیه داشته باشد. چرا تیمی که همواره در کورس قهرمانی بوده و افتخارات باارزشی در کارنامه ورزشی اش دارد به این وضیعت دچار شود که هر روز حاشیه جدیدی به بیرون درز پیدا کند.

 

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: مسئولان استقلال باید حاشیه‌های به وجود آمده را برطرف کنند چرا که اگر  جلوی این اختلافات گرفته نشود این حاشیه‌ها ادامه خواهد داشت.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها