8/11/2020
سه شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
کونته از خیلی وقت پیش مرا می‌خواست/ در ضدحملات تیم قدرتمندی داریم
روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی اینتر:

کونته از خیلی وقت پیش مرا می‌خواست/ در ضدحملات تیم قدرتمندی داریم

روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی اینتر، می‌گوید آنتونیو کونته از خیلی وقت پیش تمایل داشته است او را در تیمش داشته باشد.

اعتمادآنلاین|  روملو لوکاکو، 26 ساله که در این تابستان پس از دو فصل حضور در منچستریونایتد و ثبت آمار 42 گل زده در 96 بازی از این تیم انگلیسی جدا و با قراردادی به ارزش 65 میلیون یورو که با پاداش‌های درنظر گرفته شده تا 75 میلیون یورو می‌تواند برسد به اینتر پیوست، در تازه‌ترین اظهارنظرش درباره پیوستن به نراتزوری گفت: سرانجام زیرنظر کونته کار کردم، سرمربی‌ای که از خیلی وقت پیش مرا می‌خواست.

 

این مهاجم بلژیکی که در دو بازی اول اینتر در فصل جدید سری A ایتالیا دو گل برای این تیم به ثمر رسانده است، در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: در اینتر به مانند تیم ملی بلژیک، تیم خوبی داریم. من یک گل زیبا به ثمر رساندم و در ضدحملات هم تیم قدرتمندی داریم. خیلی اهمیت دارد که تیم به این شکل بازی کند. ما تمرکز و قدرت لازم را داریم و چند گل زیبا هم به ثمر رسانده‌ایم.

 

وی همچنین درباره شعارهای نژادپرستانه هواداران کالیاری خطاب به او در هفته دوم سری A ایتالیا اظهار داشت: من تنها چند کلمه گفتم، کلماتی که خیلی قدرتمند بودند و همه درکش کردند. سری A در تلاش برای رفع این موضوع است و امیدوارم یوفا و فیفا هم نهادهای بعدی برای حل این مسئله باشند.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها