3/31/2020
سه شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
با بایرن احساس می‌کنم در جهان دیگری زندگی می‌کنم

با بایرن احساس می‌کنم در جهان دیگری زندگی می‌کنم

مدافع فرانسوی جدید بایرن مونیخ از انتخاب خود بسیار خوشحال کرد و از تفاوت بایرن با تیم پشین خود گفت.

اعتمادآنلاین|به نقل از کیکر، بنجامین پاوارد یکی از خریدهای تابستانی بایرن مونیخ بوده است.

 

این بازیکن فرانسوی بعد از درخشش در اشتوتگارت پیراهن بایرن را بر تن کرد و در هفته سوم بوندسلیگا هم موفق شد که برابر باواریایی‌ها گلزنی کند.

 

او از پیوستن به بایرن خوشحال است و تاکید کرد که با این تیم انگار در دنیای دیگری زندگی می کند.

 

پاوارد گفت: وقتی برای نخستین بار با پیراهن اشتوتگارت به آلیانس آره نا آمدم کاملا احساس کردم که بایرن تیم بزرگی است و صاحب تاریخ و گذشته‌ای درخشان است. از همان زمان آرزو داشتم که پیراهن این تیم را بر تن کنم.

 

او ادامه داد: در اشتوتگارت تنها بازیکن فرانسوی بودم اما این‌جا تعداد ما زیاد است و راحت با هم فرانسوی صحبت می‌کنیم. باید از باشگاه اشتوتگارت تشکر کنم چرا که با درخشش در این تیم راهی بایرن شدم. بایرن اگر بهترین در اروپا نباشد قطعا بهترین در آلمان است و با این تیم احساس می‌کنم که در جهان دیگری زندگی می‌کنم.

 

پاوارد درباره رابطه خود با کواچ گفت: با سرمربی تیم رابطه خوبی دارم و کاملا احساس می کنم که او به من اعتماد زیادی دارد. کواچ کمی فرانسوی بلد است اما بیش‌تر گفت و گویی ما با زمان آلمانی است و من متوجه می‌شوم که او چه می‌گوید و همه چیز به خوبی پیش می‌رود.

 

او در پایان درباره اولی هوینس هم گفت: قطعا او یکی از دلایل پیشرفت بایرن بوده است. او در انتقال من هم نقش به‌سزایی داشت و از چهره‌های بزرگ بایرن باقی خواهد ماند.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها