6/5/2020
جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
دیدار هادی رضایی با رئیس هیئت مدیره کمیته پارالمپیک ژاپن

دیدار هادی رضایی با رئیس هیئت مدیره کمیته پارالمپیک ژاپن

هادی رضایی، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک، در نشست سرپرستان بازی‌های پارالمپیک توکیو 2020 حضور یافته است و تا روز شنبه در برنامه‌های گوناگونی که در حاشیه این نشست پیش‌بینی شده، شرکت خواهد کرد.

اعتمادآنلاین| روز نخست این نشست شرکت در جلسه سرپرستان کشورهای شرکت کننده در بازی های پارالمپیک توکیو 2020 بود که با حضور نمایندگان 165 کشور برگزار و در خصوص مسائل مختلف بحث و تبادل نظر شد.

 

در روز دوم سرپرستان کشورهای شرکت کننده در بازی های پارالمپیک توکیو 2020 از محل دهکده بازی ها بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند آماده سازی دهکده قرار گرفتند. دو واحد از آپارتمان‌های دهکده به عنوان نمونه تجهیز شده بودند تا سرپرستان از آنها بازدید کنند.

 

طبق اعلام کمیته برگزاری مسابقات، تا ماه آینده پروژه دهکده بازی ها به پایان خواهد رسید. پس از بازدید از دهکده، مدال های بازی های پارالمپیک برای سرپرستان به نمایش گذاشته شد.

 

ملاقات با میتسونوری توری هارا، رئیس هیئت مدیره کمیته ملی پارالمپیک ژاپن از دیگر برنامه های روز دوم بود. در این ملاقات هادی رضایی از پارالمپیک ژاپن به سبب میزبانی بازی های پارالمپیک توکیو 2020 قدردانی و یادبودی به وی اهدا کرد.

 

توری هارا نیز از ایران به عنوان یکی از بهترین کشورها که با دقت و سرعت اقدامات مربوط به بازی های پارالمپیک توکیو را پیگیری و اجرا می‌کند، یاد کرد و در این خصوص از کمیته ملی پارالمپیک کشورمان قدردانی کرد.

 

در سومین روز از حضور سرپرستان کشورهای شرکت کننده در بازی های پارالمپیک جلسات عمومی در خصوص دوپینگ، پزشکی و داروها برگزار و ترمینال های فرودگاهی نیز معرفی شد.

 

همچنین بازدیدی از سالن ها و زمین های بازی در رشته های مختلف انجام و گزارشی از روند ساخت و پیشرفت آنها ارائه شد.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها