6/2/2020
سه شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
امارات با یک عملیات ما به شدت پشیمان خواهد شد/ پهپاد جدید یمن قادر به حمل چهار راکت مجهز به کلاهک خوشه‌ای هست/ هدف قرار دادن تاسیسات نفتی آرامکو پس از رصد دقیق هوایی صورت گرفت
سرتیپ السریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن:

امارات با یک عملیات ما به شدت پشیمان خواهد شد/ پهپاد جدید یمن قادر به حمل چهار راکت مجهز به کلاهک خوشه‌ای هست/ هدف قرار دادن تاسیسات نفتی آرامکو پس از رصد دقیق هوایی صورت گرفت

سرتیپ یحیی السریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن، گفت: امارات با یک عملیات ما به شدت پشیمان خواهد شد.

اعتمادآنلاین| ارتش یمن درباره جزئیات جدید مربوط به حملات پهپادی به دو پالایشگاه سعودی «خریص» و «بقیق» نشست خبری برگزار کرد.

 

سرتیپ یحیی السریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن، چهارشنبه شب در یک نشست خبری در صنعاء در خصوص آخرین جزئیات مربوط به حملات پهپادی اخیر به پالایشگاه‌های شرکت نفتی آرامکو تحت عنوان عملیات «توان بازدارندگی2» سخنرانی کرد.

 

به گزارش شبکه خبری المسیره، سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت که «نیروهای ما قادر به ساخت و تولید پهپاد در کوتاه‌ترین زمان ممکن هستند».

 

یحیی سریع در ادامه اعلام کرد که «هدف قرار دادن تاسیسات نفتی آرامکو پس از رصد دقیق هوایی صورت گرفت».

 

وی در واکنش به ادعای دیروز وزیر انرژی عربستان سعودی درباره بازگشت روند عادی تولید نفت عربستان گفت که «خسارت‌‌های وارده به آرامکو خیلی بزرگتر از آن چیزی است که مقامات سعودی آن را عنوان کردند».

 

السریع خاطرنشان کرد، عملیات «توان بازدارندگی2» با حملات پهپادی صورت گرفته که اسناد و مدارک مربوط به آن را امروز برای اولین بار رونمایی خواهیم کرد.

 

سخنگوی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد که «پهپاد جدید یمن قادر به حمل چهار راکت مجهز به کلاهک خوشه‌ای هست».

 

وی بار دیگر به کشورهای متجاوز به یمن و در راس آن عربستان و امارات هشدار داد که «در پاسخ فوری به تجاوزات دشمن درنگ نخواهیم کرد».

 

سرتیپ یحیی السریع ادامه داد: «به امارات می‌گوییم که فقط انجام یک عملیات ما، هزینه سنگینی را برای شما به همراه خواهد داشت و از آن به شدت پشیمان خواهید شد».

 

منبع: فارس

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها