7/4/2020
شنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۹
دانش‌آموزان و دانشجویان برای بازدید از برج میلاد 40 درصد تخفیف می‌گیرند
روابط عمومی برج میلاد:

دانش‌آموزان و دانشجویان برای بازدید از برج میلاد 40 درصد تخفیف می‌گیرند

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید تخفیف 40 درصدی برج میلاد به دانش آموزان و دانشجویان ارائه می‌شود.

اعتمادآنلاین|روابط عمومی برج میلاد اعلام کرد:تمامی دانش آموزان و دانشجویان می‌توانند به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، از طبقات مختلف مجموعه فرهنگی و گردشگری برج میلاد با تخفیف 40 درصد بازدید کنند.

 

این تخفیف‌ها به بازدیدهای گروهی دانشجویان و هماهنگی لازم با مکاتبه و درخواست واحدهای آموزشی صورت اختصاص می‌یابد.

 

برج میلاد از مجموعه های فرهنگی و گردشگری نوین پایتخت است که گردشگران داخلی و خارجی بسیاری این مکان را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می‌کنند. بازدید از برج میلاد شامل بازدید از سکوی دید باز، گنبد آسمان، موزه مشاهیر و موزه شهرداری است.

 

برج میلاد ششمین برج مخابراتی دنیاست که بازدیدکنندگان می‌توانند پایتخت را از ارتفاع 435 تماشا کنند. ساختمان پای برج در 6 طبقه و مساحت 17 هزار متر مربع بنا شده و طبقه همکف لابی به ورودی و پذیرش بازدید کنندگان اختصاص یافته است.

 

سقف بتنی یکپارچه قوسی شکل و منحصر به فرد این ساختمان از برجسته‌ترین کارهای بتنی معماری معاصر محسوب می شود،. طرح روی این سقف نقش هندسی یک گره ایرانی است. همچنین بزرگ‌ترین قطر در سازه راس برج میلاد در طبقه هفتم در تراز 280 متری با زیربنایی در حدود 3000 متر واقع شده است.

 

استفاده از سکوی دید باز این طبقه تجربه بی نظیری است  از این سکو می‌توان به طور کامل شهر تهران و محوطه اطراف برج را از ارتفاع دید.

 

منبع: فارس

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها