8/13/2020
پنج شنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
اعزام 2500 دانشجو زائر اولی در قالب طرح «نهضت رضوی»
غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی وزیر علوم خبرداد؛

اعزام 2500 دانشجو زائر اولی در قالب طرح «نهضت رضوی»

غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، گفت: در راستای تفاهم‌نامه وزارت علوم و آستان قدس رضوی، بیش از 2هزار و 500 دانشجو زائر اولی در ایام اربعین به صورت رایگان به زیارت امام رضا(ع) مشرف می‌شوند.

اعتمادآنلاین| غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، عصر امروز در اختتامیه سی‌وچهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان که در مجتمع امین قم برگزار شد، گفت: وزارت علوم اهتمام ویژه‌ای به اعتلای علوم قرآنی دارد و برگزاری سی‌وچهار دوره از جشنواره قران و عترت دانشگاهیان تایید کننده این موضوع است.

 

وی افزود: بنای جمهوری اسلامی، ترویج و گسترش قرآن کریم و معارف آن است تاکنون اقدامات بسیاری در این راستا انجام گرفته است ولی باید این اقدامات ادامه داشته باشد تا تمام زندگی ما قرآنی باشد و فرهنگ قرآن و عترت در تمام بخش‌های زندگی ما جاری و ساری شود.

 

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم بیان کرد: جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان هر دوره گسترش یافته است و در سی‌وچهارمین جشنواره قرآن و عترت، دانشجویان در 33 رشته و در 6بخش به رقابت پرداختند و امیدواریم شاهد گسترش بخش‌های جشنواره باشیم.

 

وی از امضای تفاهم‌نامه وزارت علوم و آستان قدس رضوی در زمینه اجرای طرح "نهضت رضوی" خبر داد و ادامه داد: در راستای این تفاهم‌نامه، بیش از 2هزار و 500دانشجو زائر اولی در ایام اربعین به صورت رایگان به زیارت امام رضا(ع) مشرف می‌شوند.

 

منبع: ایسنا

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها