7/10/2020
جمعه، ۲۰ تیر ۱۳۹۹
خاطرات کمدین سرشناس کتاب شد

خاطرات کمدین سرشناس کتاب شد

جیم کری، کتابی از خاطرات زندگی خود را با نام «خاطرات و اطلاعات غلط» نوشته است که طبق اعلام ناشر، ماه می سال آینده روانه بازار کتاب می‌شود.

اعتمادآنلاین| جیم کری کمدین و بازیگر مشهور فیلم‌های آمریکایی خاطراتش را در قالب رمانی نوشته است که به زودی از سوی انتشارات آلفرد ای. ناف منتشر خواهد شد. کمدین مطرح هالیوود این کتاب را با همکاری دانا واچون نوشته است.


مسئولان انتشارات می‌گویند این رمان بخشی از خاطرات و شرح حال زندگی شخصی جیم کری است که می‌توان آن را نوشته‌هایی ساختارشکنانه عنوان کرد. 

 

قرار است این کتاب با عنوان «خاطرات و اطلاعات غلط» ماه می سال آینده روانه بازار کتاب شود. کری درباره رمانش گفته است هیچ کدام از مطالب این کتاب واقعی نیستند ولی باید بدانید همه آن‌ها حقیقت دارند.

 

جیمز یوجین جیم کری بازیگر 57 ساله آمریکایی کانادایی است که تاکنون دو بار برنده جایزه گلدن گلوب به خاطر فیلم‌های «نمایش ترومن» و «مرد روی ماه» شده است.
 
در سال‌های پایانی دهه 1990 کری سعی فراوانی کرد تا تنها یک کمدین موفق در گیشه نباشد. به همین دلیل نقش ریدلر در «بتمن برای همیشه» که نه نقش اول بود و نه دستمزد بالایی داشت را پذیرفت اما موفق نشد و با بازی در «نمایش ترومن» و «مرد روی ماه» به آن هدف خود رسید.

 

منبع: ایبنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها