6/3/2020
چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
 آتش‌سوزی مهیب در شرق فرانسه + ویدئو

آتش‌سوزی مهیب در شرق فرانسه + ویدئو

آتش‌سوزی مهیبی در یکی از انبارها در شرق فرانسه به وقوع پیوست که در نتیجه آن ده‌ها آتش‌نشان به این محل اعزام شدند.

اعتمادآنلاین| آتش‌سوزی مهیبی امروز «سه‌شنبه» در انباری در شرق فرانسه به وقوع پیوست. شدت آن به اندازه‌ای بالاست که 90 آتش‌نشان و 35 خودروی آتش‌نشانی برای مهار آن به محل حادثه اعزام شدند.

 

خبرگزاری روسی اسپوتنیک در این خصوص گزارش کرد، آتش‌سوزی گسترده در انباری در «ویلبورن» واقع در شمال شرقی«لیون» فرانسه به وقوع پیوست.

 

گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که باطری‌هایی در این انبار به بزرگی سه هزار متر مربع ذخیره شده بود، با این حال، مقامات محلی این مسئله‌ را رد نکرده‌اند که ممکن است آتش‌سوزی فوق در انباره ذخیره مواد پلاستیکی به وقوع پیوسته باشد.

 

رسانه‌های محلی نیز گزارش دادند که ممکن است آتش در ساختمان مجاور به وقوع پیوسته باشد و بعد از آن در انبار مربوطه گسترش یافته باشد.

 

برخی کاربران توییتری با انتشار تصاویر و کلیپ‌های ویدئویی در خصوص این خبر نوشتند: «یک آتش‌سوزی دیگر، این بار در ویلبورن. امیدواریم که همچون حادثه «لوبریزول» در «روون»، انفجار مواد شیمیایی نبوده باشد.»

 

اسپوتنیک به نقل از منابع فرانسه گزارش کرد که طبق آخرین به‌روزرسانی‌ها، گرچه آتش مهار شده است اما گروهی از آتش‌نشان‌ها همچنان در محل حادثه حاضر هستند.

 

منبع: فارس

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها