6/3/2020
چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
منچستریونایتد و تاتنهام به دنبال جذب آلگری هستند

منچستریونایتد و تاتنهام به دنبال جذب آلگری هستند

دو باشگاه بزرگ انگلیسی خواهان به خدمت گرفتن ماسیمیلیانو آلگری به عنوان سرمربی شده اند.

اعتمادآنلاین|  به نقل از دیلی میل، دو تیم منچستریونایتد و تاتنهام در این فصل نتوانسته اند عملکرد خوبی داشته باشند. تاتنهام بعد از حذف از جام اتحادیه برابر کالچستر و شکست هایی برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان و چندین نتیجه ضعیف در لیگ برتر از شرایط خوب فصل قبل خیلی فاصله گرفته است. 

 

همچنین منچستریونایتد نیز همچنان در شرایط افول به سر می برد و شکست برابر نیوکاسل صبر هواداران این تیم را لبریز کرده است. بازی حساس با لیورپول ممکن است آخرین فرصتی باشد که مسئولان یونایتد به سولسشائر دادند و از هم اکنون زمزمه هایی مبنی بر حضور ماسیمیلیانو آلگری در یکی از این دو تیم شنیده می شود.

 

آلگری بعد از چندین سال قهرمانی در لیگ ایتالیا و ناکامی در لیگ قهرمانان از یووه جدا شد و اکنون بدون تیم است. گفته می شود آلگری مورد تایید فرگوسن است و سرمربی پرافتخار سابق یونایتد، این مربی ایتالیایی را یک تکنسین قوی می داند که توانایی اثرگذاری بالایی در تیم یونایتد خواهد داشت. 

 

ژوزه مورینیو دسامبر 2018 از یونایتد اخراج شد و اکنون 10 ماه از روی کار آمدن سولسشائر در این تیم می گذرد ولی تغییری در نتایج این تیم ایجاد نشده است و یونایتد اکنون در رده دوازدهم قرار دارد.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها