9/18/2021
شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
آخرین فرصت سولسشر

آخرین فرصت سولسشر

تقابل شیاطین سرخ با لیورپول ممکن است آخرین شانس اولگنار سولسشایر برای حفظ جایگاهش در منچستریونایتد باشد.

اعتمادآنلاین|با نتایج ضعیفی که منچستریونایتد در فصل جاری کسب کرده که بدترین شروع‌ این تیم در 30 سال اخیر رقابت‌های لیگ برتر بوده، جایگاه اولگنار سولسشایر در اولدترافورد به شدت در خطر است. شیاطین سرخ که در آخرین بازی خود با نتیجه یک بر صفر مغلوب نیوکاسل شدند، در حال حاضر با 9 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس هستند.

 

نشریه «دیل‌میل» انگلیس مدعی شد بازی با لیورپول می‌تواند حکم ایستگاه پایانی را برای سولسشایر داشته باشد و در صورت شکست شیاطین سرخ مقابل تیم تحت‌هدایت یورگن کلوپ، احتمال اخراج وی از سمت سرمربیگری منچستریونایتد وجود دارد.

 

این سناریو دسامبر سال گذشته برای ژوزه مورینیو رخ داد و مدیران این باشگاه  پس از شکست 3 بر یک منچستریونایتد مقابل لیورپول اقدام به اخراج آقای خاص کردند.

 

سولسشایر در اواخر آذر ماه سال گذشته بود که جانشین مورینیو در منچستریونایتد شد و تا پایان فصل گذشته به طور موقت هدایت شیاطین سرخ به وی سپرده شد. نتایج خوب اولگنار در چهار ماه اول کاری‌اش در منچستریونایتد، منجر به این شد که مدیران باشگاه با او قراردادی سه ساله منعقد کنند. در ادامه اما منچستریونایتد روندی پرفراز و نشیبی را در پیش گرفت و همین باعث شد تا جایگاه این سرمربی نروژی در این تیم به خطر بیفتد.


از ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی پیشین تیم فوتبال یوونتوس به عنوان اصلی‌ترین گزینه سرمربیگری منچستریونایتد در صورت اخراج سولسشایر یاد شده است.

 

تیم‌های منچستریونایتد و لیورپول در تاریخ 28 مهر در ورزشگاه اولدترافورد مقابل هم صف‌آرایی خواهند کرد.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها