6/1/2020
دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
امنیت نرم مهم‌تر از امنیت سخت است
سیدعباس صالحی، وزیر ارشاد:

امنیت نرم مهم‌تر از امنیت سخت است

سیدعباس صالحی، وزیر ارشاد، همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با یگان انتظامی و حفاظت این وزارتخانه دیدار و گفت‌وگو کرد.

اعتمادآنلاین| سیدعباس صالحی، وزیر ارشاد، در دیدار با یگان انتظامی و حفاظت این وزارتخانه با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، گفت: نیروی انتظامی به عنوان سرمایه اجتماعی جامعه در دو دهه اخیر نگاه حرفه‌ای، تخصصی و تنش‌زدا و پیشگیرانه را در پیش گرفته است. بهره گیری از فناوری و فضای هوشمند در نیروی انتظامی در جریان حفاظت از کشور یکی دیگر از دستاوردهای این نهاد مهم است.

 

عضو کابینه دولت دوازدهم تبدیل نگاه و روند سخت به روند و روش‌های نرم را از دیگر اقدامات نیروی انتظامی برشمرد و گفت: این اقدام نشان می‌دهد امنیت نرم مهم‌تر از امنیت سخت است و تاثیرات به‌سزاتری دارد.

 

صالحی اظهارداشت: هم روش‌های نیروی انتظامی و هم کارکنان این نهاد کمک می‌کند به صورت آشکار و پنهان شاهد اتفاقات خوب در فضای اجتماعی کشور باشیم. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای مراجعان و ارباب رجوعان از جنس فرهنگ و هنر است و این امر می‌طلبد تا با صبوری و تحمل بیشتر در ارتباط با این افراد که روح حساس‌تری نسبت به دیگر افراد جامعه دارند، برخورد داشته باشیم.

 

وزیر ارشاد در پایان از زحمات و تلاش‌های فعالان نیروی انتظامی در کشور به ویژه این وزارتخانه قدردانی کرد.

 

منبع: ایلنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها