7/11/2020
شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹
چرا فرخ نعمتی پیشنهاد بازی در فیلم جدید حاتمی‌کیا را نپذیرفت؟

چرا فرخ نعمتی پیشنهاد بازی در فیلم جدید حاتمی‌کیا را نپذیرفت؟

بازیگر سریال «جشن سربرون» گفت: واقعا متاسفم که نتوانستم در خروج حاتمی‌کیا بازی کنم، این فیلم فرصت جذابی برای من بود و به شدت دوست داشتم که کار با حاتمی‌کیا را تجربه کنم اما تعهد کاری باعث شد تا پروژه خروج را با وجود علاقه زیادی که داشتم رد کنم.

اعتمادآنلاین| فرخ نعمتی درخصوص پیشنهاداتی که برای حضور در سینما داشته گفت: واقعیت پیشنهاد زیاد است، گاهی پیشنهادات خیلی خوبی هم می شود اما به شخصه عادت ندارم به طور همزمان در چندین کار فعالیت کنم و ترجیح می‌دهم انرژی و تمرکز خود را صرفا برای یک پروژه بگذارم. 

 

او با اشاره به پیشنهاد حضور در فیلم ابراهیم حاتمی‌کیا تاکید کرد: دو ماه پیش ابراهیم حاتمی کیا برای بازی در فیلم «خروج» با من تماس گرفت، به دفترش رفتم و حتی صحبت‌های اولیه را انجام دادم اما متاسفانه به دلیل اینکه برای جشن سربرون آفیش شده بودم نتوانستم در خروج بازی کنم. 

 

نعمتی با تاکید بر توانایی حاتمی کیا در کارگردانی سینما اذعان کرد: واقعا متاسفم که نتوانستم در خروج حاتمی کیا بازی کنم، این فیلم فرصت جذابی برای من بود و به شدت دوست داشتم که کار با حاتمی کیا را تجربه کنم اما تعهد کاری باعث شد تا پروژه خروج را با وجود علاقه زیادی که داشتم رد کنم.

 

منبع: میزان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها