6/2/2020
سه شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
اسپیناف «جان ویک»، زن‌محور خواهد بود

اسپیناف «جان ویک»، زن‌محور خواهد بود

یک فیلم جدید از دنیای سینمایی جان ویک، با محوریت شخصیت زن قصه ساخته خواهد شد.

اعتمادآنلاین| پروژه سینمایی بعدی از دنیای جان ویک مشخص شد. لن وایزمن کارگردان فیلم «جهان زیرین» برای کارگردانی فیلمی انتخاب شده که اسپین آف و مشتق شده «جان ویک» است و «بالرینا» نام دارند.

 

وایزمن به خاطر کارگردانی فیلم‌های «دنیای زیرین» در سال 2003، «دنیای زیرین: تکامل» در سال 2006 و «جان سخت» در سینمای هالیوود شناخته می‌شود. پروژه جدید «جان ویک» توسط لاینزگیت ساخته می‌شود و محوریت آن روی یک زن خواهد بود.

 

شی هاتن یکی از نویسندگان فیلم سینمایی «جان ویک 3: پارابلوم»، این فیلمنامه را نوشته است. جزئیات داستان این فیلم و اینکه آیا کیانو ریوز هم در آن حضور دارد یا نه هنوز مشخص نشده؛ اما گفته می‌شود اتفاقات دوباره به هتل کانتیننتال که در جان ویک هم شاهد آن بودیم، مربوط خواهد شد.

 

این استودیو پس از موفقیت قسمت سوم جان ویک در گیشه فروش، ساخت قسمت چهارم آن را نیز تایید و اعلام کرد در تاریخ 21 می 2021 (31 اردیبهشت) اکران می‌شود.

 

قسمت سوم جان ویک با بازی کیانو ریوز در گیشه‌های جهانی 323 میلیون دلار فروش داشت و به پرفروش‌ترین فیلم کمپانی لاینزگیت با عنوان سرگرمی‌های خانگی در پنج سال گذشته تبدیل شد.

 

استاهلسکی که خوددش نیز بدلکار بوده است، کارگردانی جان ویک 3 را انجام داده که بازیگرانی مثل هیل بری، لارنس فیشبورن، مارک دیکیسون، کیبت دیلون و لانس ردیک در آن ایفای نقش کردند.

 

در این فیلم شخصیت ریوز با جایزه 14 میلیون دلاری برای کشتنش روبرو می‌شود و با قاتل‌های حرفه‌ای زیادی روبرو می‌شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها