5/27/2020
چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
امنیت کامل در نجف اشرف برقرار است
مدیرکل حراست استانداری تهران:

امنیت کامل در نجف اشرف برقرار است

مدیرکل حراست استانداری تهران از برقراری امنیت کامل در شهر نجف اشرف خبر داد.

اعتمادآنلاین|محمدرضا هاشمی نیا گفت: اقدامات ستاد اربعین استان تهران از روز ششم صفر آغاز شد و همزمان موضوع اسکان و پذیرایی زایرین پیگیری شد.

 

وی افزود: بحث اسکان و پذیرایی زایرین اربعین در شهر نجف به ستاد اربعین استان تهران و استانداری تهران سپرده شده است بر همین اساس هماهنگی های وسیعی میان کمیته های فرعی ستاد اربعین انجام شد.

 

وی ادامه داد: در سه نقطه شهر نجف یعنی ثوره العشرین، پارکینگ طبقاتی و صحن حضرت زهرا(س) با استقرار و شروع به کار آشپزخانه ها در هر وعده 30 هزار غذا طبخ می شود و با احتساب غذایی که توسط موکب ها طبخ می شود روزانه در هر وعده حدود 40 هزار غذا طبخ می شود.

 

هاشمی‌نیا تاکید کرد: در بحث اسکان نیز در شبانه روز اسکان 100 هزار نفر در شهر نجف و این سه ناحیه انجام می شود. در ستاد اربعین استان تهران هماهنگی خوبی میان دستگاه های اجرایی شامل آب و فاضلاب، توزیع برق و... ایجاد شده است.

 

مدیر کل حراست استانداری تهران با تاکید بر همکاری عتبه در شهر نجف و ایجاد نظم و امنیت کامل در سه ناحیه ثوره العشرین، پارکینگ طبقاتی و صحن حضرت زهرا میان زایرین، افزود: با توجه به حوادث اخیر کشور عراق خوشبختانه امنیت کامل در شهر نجف برقرار است و مشکل خاصی در این شهر وجود ندارد.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها