5/28/2020
پنج شنبه، ۰۸ خرداد ۱۳۹۹
احساساتم برای بازی در رئال مادرید شامل خشم هم می‌شود
گرت بیل:

احساساتم برای بازی در رئال مادرید شامل خشم هم می‌شود

ستاره ولزی تیم فوتبال رئال مادرید اعتراف کرد که شرایطی که در فصل جاری در این تیم داشته کاملاً بر وفق مرادش نبوده و به همین دلیل کمی هم عصبانی است.

اعتمادآنلاین|حواشی مربوط به ماجرای تلاش رئال مادرید و زین‌الدین زیدان برای انتقال گرث بیل به تیمی دیگر در بازار نقل و انتقالات فوتبال اروپا و در نهایت ماندن این بال ولزی در سانتیاگو برنابئو هنوز هم ادامه دارد. بیل که ابهاماتی درباره آینده‌اش در رئال مادرید دارد، در اردوی تیم ملی ولز به خبرنگاران گفت از وضعیتش در تیم اسپانیایی کاملاً راضی نیست.

 

به تازگی شایعاتی منتشر شده مبنی بر اینکه بیل 30 ساله که در این فصل جزو بازیکنان تأثیرگذار رئال مادرید بوده و در هشت هفته سپری شده از لالیگا برای این تیم دو گل زده و دو پاس گل داده است، اعلام کرده که در پایان فصل قصد جدایی از کهکشانی‌ها را دارد.

 

بیل در آستانه بازی تیم ملی ولز و اسلواکی در دور هشتم مرحله انتخابی یورو 2020 گفت: شما به عنوان بازیکن با کلی احساس بازی می‌کنید که البته خشم هم جزو آنهاست اما در ذهن من چیزی نیست که بخواهم آن را پاک کنم. هر بار که به اردوی تیم ملی ولز می‌آیم، سعی می‌کنم که بهترین بازی‌‌هایم را انجام دهم. در رئال مادرید هم همینطور است و سعی می‌کنم که به این روند ادامه دهم.

 

رایان گیگز، سرمربی تیم ملی فوتبال ولز هم با بیان اینکه وضعیت بیل نسبت به گذشته بهتر است، اعتراف کرد از اینکه رئال مادرید در تابستان به بازیکن سابق تیم فوتبال تاتنهام اجازه رفتن داد تعجب می‌کند.

 

گیگز گفت: الان که به وضعیت بیل نگاه می‌کنم، فکر می‌کنم که اوضاع او پیشرفت کرده است. شیوه‌ای که او بازی می‌کند، همان شیوه‌ای است که همه بازیکنان دوست دارند بازی کنند و وقتی یک بازیکن چنین عملکردی دارد می‌خواهد که همیشه در میدان باشد و به تیمش کمک کند. من همیشه گفته‌ام که بیل در تیم فوق‌العاده‌ای بازی می‌کند. من از اتفاقاتی که در تابستان برای او رخ داد تعجب می‌کنم. اما نه فقط برای من بلکه فکر می‌کنم این وضعیت برای خیلی‌های دیگر تعجب‌آور بود. البته الان مدتی است که اوضاع کمی آرام شده است.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها