7/6/2020
دوشنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۹
امیدواریم یک نتیجه تاریخی را در توکیو کسب کند
وزیر ورزش و جوانان:

امیدواریم یک نتیجه تاریخی را در توکیو کسب کند

وزیر ورزش و جوانان گفت: هم اکنون جمعی از نخبگان و قهرمانان هدایت کشتی کشور را بر عهده دارند و به همین سیب انتظار مردم از آنها برای سربلندی ورزش ایران در بازی‌های المپیک بسیار زیاد است.

اعتمادآنلاین|مسعود سلطانی‌فر در ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک اظهار داشت: کشتی به لحاظ فنی و مدیریتی مجموعه بسیار قدرتمندی است و انتظار دارم با همدلی و تدبیر و نتایج درخشان کام مردم ایران شیرین شود. مسئولیت و نقش علیرضا دبیر در این بین زیاد و مهم است، چرا که انتظارات مردم از این فدراسیون برای المپیک بسیار بالاست.

 

وی افزود: همه ما باید در مسیر امیدواری و شادکامی مردم حرکت کنیم. معتقدم تیم مدیریتی دبیر، سوریان و رنگرز در فدراسیون کشتی به لحاظ فنی بسیار مجرب است و با توجه به کارنامه این مجموعه انتظار مردم از این نخبگان کسب نتیجه بسیار خوب در المپیک است.

 

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر نگاه ویژه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک به کشتی تاکید کرد: ما حتماً به کشتی به طور خاص کمک می‌کنیم و نمی‌گذاریم دست تنها بمانند. بیشترین انتظارات در مسابقات همیشه از کشتی است و ما هم تلاش می‌کنیم از آنها پشتیبانی خاص داشته باشیم تا به خواست خدا در توکیو یک نتیجه تاریخی مانند المپیک لندن برای کشتی رقم بخورد.

 

در این نشست که علاوه بر علیرضا دبیر، غلامرضا محمدی و حسن رنگرز نیز حضور داشتند، گزارشی از عملکرد تیم‌های ملی آزاد و فرنگی در مسابقات جهانی و وضعیت کسب سایر سهمیه های باقیمانده برای المپیک 2020 در ادامه راه داده شد.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها