7/4/2020
شنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۹
70 کیلو موادمخدر در عملیات مشترک پلیس کشف شد

70 کیلو موادمخدر در عملیات مشترک پلیس کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر از کشف 60 کیلوگرم تریاک و 10 کیلوگرم هروئین طی عملیات مشترک با استان های فارس و هرمزگان خبر داد.

اعتمادآنلاین|سرهنگ عبدالرضا شبانی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی و تلاش های شبانه روزی دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر که به صورت حرفه ای و عمده در امر قاچاق و توزیع مواد مخدر در استان های جنوبی فعالیت داشتند را شناسایی کنند.

 

وی بیان کرد: با همکاری فرماندهی انتظامی فارس و هرمزگان در دو عملیات مجزا خودروهای حامل موادمخدر به صورت غافلگیرانه در مسیرهای مواصلاتی شهرستان لامرد و بندرلنگه متوقف شدند.

 

سرهنگ شبانی یادآور شد: در بازرسی از این خودروها، 60 کیلوگرم تریاک و 10 کیلو هروئین که به صورت ماهرانه ای جاساز شده بود کشف شد و در این رابطه دو نفر از قاچاقچیان مواد مخدر دستگیر و برای سیر مراحل  قانونی به مراجع قضایی تحویل شدند.

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و اجازه جولان به آنان نخواهد داد.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها