4/10/2020
جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹
هیچ وقت محدودیت‌ها برای سپاه و بسیج مانع نبوده است/ توانایی ملت ایران گسترده است
سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

هیچ وقت محدودیت‌ها برای سپاه و بسیج مانع نبوده است/ توانایی ملت ایران گسترده است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: همیشه با محدودیت‌هایی مواجه بوده‌ایم ولی هیچ‌وقت محدودیت‌ها برای سپاه و بسیج مانع نبوده است.

اعتمادآنلاین| سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در جلسه قرارگاه مرکزی راهیان نور که در محل سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، اظهار داشت: مقام معظم رهبری انتظاراتی از بسیج دارند که همان انتظارات از ملت ایران برای تحقق اهداف بلند انقلاب اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه ما چهل سال پرموفقیتی را پشت سر گذاشته ایم، گفت: رضایت رهبر انقلاب از سپاه هم در دیداری که بمناسبت تشکیل مجمع سراسری فرماندهان خدمتشان شرفیاب شدیم اعلام شد و فرموند که البته من قانع نیستم و شما باید بروید ده برابر و صد برابر کار کنید.

 

سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه خود رهبر انقلاب بهتر از هر مسئول، نهاد و فردی به توانایی های مردمی توجه دارند، اظهار داشت: توانایی ملت ایران گسترده و عمیق است و سپاه و بسیج می توانند وارد عرصه ای شوند که در کنار سایر دستگاه ها با رعایت همه ملاحظات یعنی ایجاد هم افزایی و تعامل کامل و سازنده کارهای بزرگتری را انجام دهند.

 

وی با اشاره به دو موضوع مورد تاکید رهبر انقلاب درمورد بسیج گفت: یکی بحث راهیان نور بوده که رهبر انقلاب بیشترین توجه را به آن داشته و سفرهای اختصاصی به این منظور انجام داده اند و دیگری هم بسیج سازندگی بوده است.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه راهیان نور بیشتر در کانون توجهات رهبر انقلاب در سال های گذشته بوده است، خاطرنشان کرد: سپاه و بسیج در موضوع راهیان نور فوق تخصص هستند و این چیزی نیست که برای ما ناشناخته باشد.

 

وی افزود: این خیلی مهم است که ما دانش، توانایی، تجربه و ذوق یک کار را توامان داشته باشیم و این همان مدیریت جهادی می شود؛ اگر روحیه انقلابی حاکم باشد.

 

سلیمانی با تاکید بر اینکه در موضوع راهیان نور مشکلی با تعامل و هم افزایی نداریم تصریح کرد: اشتراک نظر با آموزش و پرورش و سایر ارگان ها داریم و حتی سلیقه هایمان باهم یکی است.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه چه کسی بهتر از سپاه و بسیج می توانند در تعامل با مردم موضوع راهیان نور را تقویت کنند، بیان داشت:  ما هیچ راهی جز این نداریم که در تعامل با مردم امورات را پیش ببریم.

 

 سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه زیرساخت های خوبی برای راهیان نور در مواردی چون حمل و نقل ایجاد شده است، تصریح کرد: همیشه با محدودیت هایی مواجه بوده ایم ولی هیچ وقت محدودیت ها برای سپاه و بسیج مانع نبوده اند و با همه محدودیت های موجود هیچ دوره ای این مقدار امکانات و ظرفیت نداشته ایم و امکاناتمان برای راهیان نور در شرایط فعلی بی نظیر است. 

 

وی با تاکید بر اینکه خطری که جوانان ما را تهدید می کند چیزی نیست که از کنار آن به سادگی بگذریم، گفت: راهیان نور فرصتی است تا بخشی از این فرهنگ سازی انقلابی و مقاومت و ارزش های والای اسلام ناب را بین نسل جوان تقویت و تثبیت کنیم.

 

سردار سلیمانی با بیان اینکه فارغ از دانش آموزان باید در بخش کارمندان، کارگران و شاغلین بخش های خصوصی و دولتی درگیر راهیان نور کنیم، تصریح کرد: با یک همکاری مشترک خانواده های کارگران را به راهیان نور بفرستیم و این امر با سایر کارخانه ها و سازمان هایی چون شهرداری ها نیز امکان پذیر است.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان تاکید کرد: اقشار در بسیج باید تلاش کنند که افراد قشر خود را فارغ از عضو بسیج بودن یا نبودن به راهیان نور اعزام کنند و این راه مردمی کردن راهیان نور است.

 

منبع: فارس 

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها