8/5/2020
چهارشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
گوجه فرنگی گران شد
اسدالله کارگر، رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی:

گوجه فرنگی گران شد

اسدالله کارگر، رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی، با اشاره به افزایش حدود 1000 تومانی قیمت گوجه فرنگی، گفت: قیمت این محصول در میدان مرکزی میوه و تره بار تا 3700 تومان رسیده است.

اعتمادآنلاین| اسدالله کارگر، رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی، گفت: قیمت گوجه فرنگی با حدود 1000 هزار تومان افزایش در میدان مرکزی میوه و تره بار تا 3700 تومان رسیده است.

 

وی با اشاره به اینکه این قیمت گوجه فرنگی ممتاز و باکیفیت است، گفت: حداقل قیمت این محصول در میدان مرکزی 2000 تومان است ضمن اینکه قیمت گوجه فرنگی افت زیادی کرده بود و هم اکنون تقریبا در حالت نرمال قرار دارد.

 

این فعال بخش خصوصی با بیان اینکه با آغاز فصل سرما عرضه گوجه فرنگی به تدریج محدود به مناطق گرمسیر و جنوبی کشور می شود، افزود: بنابراین افزایش قیمت در این مقطع از سال طبیعی است.

 

کارگر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه عرضه میوه های پاییزی در بازار به اوج خود رسیده است، گفت: پرتقال رسمی و ناول جنوب نیز به عرضه انبوه رسیدند اما عرضه پرتقال شمال فعلا محدود است.

 

وی قیمت هرکیلوگرم پرتقال رسمی و ناول جنوب را به ترتیب بین 4000 تا 6000 تومان و 7000 تا 9000 تومان اعلام و اضافه کرد: خوشبختانه عرضه میوه در سالجاری به دلیل تولید خوب، شرایط مطلوبی دارد و افزایش قیمتی در این زمینه پیش بینی نمی شود.

 

به گفته وی، این قیمت ها، قیمت عرضه در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران است و در مراکز خرده فروشی سطح شهر با 35 درصد سود عرضه می شود.  

 

منبع: مهر

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها