7/15/2020
چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹
جزییات جدیدترین مسابقه موسیقایی «هزار صدا» اعلام شد

جزییات جدیدترین مسابقه موسیقایی «هزار صدا» اعلام شد

دوره تازه مسابقه موسیقایی «هزار صدا» روزهای دوشنبه سیزدهم و پنجشنبه شانزدهم آبان با حضور تعدادی از هنرمندان موسیقی ایرانی و موسیقی پاپ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

اعتمادآنلاین| دوره تازه مسابقه موسیقایی «هزار صدا» در 2 بخش موسیقی سنتی و موسیقی پاپ روزهای دوشنبه سیزدهم و پنجشنبه شانزدهم آبان برگزار می‌شود.

 

در برنامه اول که ساعت 18 روز دوشنبه سیزدهم آبان با محوریت موسیقی سنتی برگزار خواهد شد، داود آزاد، سیدعلیرضا میرعلینقی و پوریا اخواص به عنوان کارشناس بخش‌های مختلف، آثار و اجراهای سه گروه جوان موسیقی اصیل ایرانی را بررسی و گروه برگزیده را معرفی خواهند کرد.

 

داود آزاد پیش از این دوبار در برنامه هزارصدا به عنوان کارشناس حضور داشته است. اما میرعلینقی نویسنده، روزنامه‌نگار و پژوهشگر باسابقه و پوریا اخواص، خواننده، مدرس و نوازنده جوان ایرانی برای اولین‌بار به عنوان کارشناس در این برنامه حضور دارند.

 

این در حالی است که  سیدرضا زهرایی، آوازخوان و مدرس پیشکسوت موسیقی ایران و از شاگردان اسماعیل مهرتاش هم خواننده مهمان این برنامه است. ضمن اینکه بهروز افشار نوازنده ویولن و افشین نظری با تمبک در این جلسه به اجرای برنامه می‌پردازند.

 

یکی‌دیگر از برنامه‌هایی که برای این روز در نظر گرفته تقدیم این رویداد به فضل‌الله توکل نوازنده و آهنگساز پیشکسوت موسیقی ایرانی به مناسبت تولد این هنرمند است.

 

در بخش دیگری  از برنامه هم تارا قهرمانی نوازنده نوجوان سنتور، تارا قهرمانی و پارسا باجلاوند نوازنده خردسال تمبک یکی از آثار فضل الله توکل و تعدادی دیگر از هنرمندان موسیقی ایران را برای مخاطبان اجرا می‌کنند.

 

برنامه دوم پروژه «هزار صدا» نیز روز پنجشنبه شانزدهم آبان ماه با محوریت موسیقی پاپ برگزار خواهد شد که جزییات این اجرا نیز طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

 

ویژه برنامه «هزارصدا» از جمله رویدادهای موسیقایی کشور است که از سال 1392 با هدف معرفی استعدادهای تازه موسیقی به جامعه هنری‌ به ابتکار آرش نصیری در فرهنگسرای ارسباران آغاز شد.

 

منبع: ایلنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها