5/27/2020
چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
برگزاری 418 مناقصه وزارت جهاد کشاورزی به ارزش 4200 میلیاردتومان
معاون حجتی اعلام کرد

برگزاری 418 مناقصه وزارت جهاد کشاورزی به ارزش 4200 میلیاردتومان

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد گفت: در ستاد وزارت جهاد کشاورزی طی سال های اخیر تعداد 418 مناقصه با حجم ریالی 4200 میلیارد تومان برگزار شده است.

اعتمادآنلاین| محمدرضا طلایی در کارگاه آموزشی مناقصات، گفت: اهمیت مناقصات در معاملات و فرآیندهای دولتی بر کسی پوشیده نیست و متولیان مربوطه باید به وظیفه ای که بر عهده گرفته اند به خوبی اگاه باشند.

 

وی با اشاره به این که در این حوزه فرصتی برای اشتباه وجود ندارد و در فرآیند برگزاری مناقصات حتی نمره 19 نیز برای ما و مراجع نظارتی قابل قبول نیست و مردودی مخسوب می شود، خاطرنشان کرد: قوانین و مقررات در این حوزه به روشنی مشخص است و جایی برای تفسیر و اعمال سلیقه وجود ندارد و اگر ابهام وجود داشته باشد، در حین انجام فرایند و قبل از تصمیم گیری باید با هماهنگی و استعلام از مراجع نظارتی رفع ابهام شود.

 

طلایی با بیان این که تعداد و حجم مناقصات در ستاد وزارت جهاد کشاورزی در این دولت بی نظیر بوده است، تصریح کرد: تنها در ستاد وزرات طی سال های اخیر تعداد 418 مناقصه با حجم ریالی 4200 میلیارد تومان برگزار شده است.

 

وی بر اهمیت آموزش و بازآموزی در این حوزه تاکید کرد و افزود: لازم است جلسات هماهنگی و کارگاه آموزشی به صورت مستمر برای سازمان های ملی و سازمان جهاد کشاورزی استان ها برگزار شود.

 

طلایی یادآور شد: جلسات مناقصات و مزایده به دلیل اهمیت و حساسیت باید به صورت شفاف و با حضور کامل عوامل مربوطه برگزار و کلیه فرایندها طبق مقررات مستند سازی شود.

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها