5/27/2020
چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
کالین فارل بازیگر تازه‌ترین نسخه سینمایی «بتمن» می‌شود

کالین فارل بازیگر تازه‌ترین نسخه سینمایی «بتمن» می‌شود

کالین فارل بازیگر مطرح ایرلندی در حال گفت‌وگو است تا ایفاگر یکی از نقش‌های شرور تازه‌ترین نسخه سینمایی «بتمن» شود.

اعتمادآنلاین| کمپانی برادران وارنر، در حال مذاکره با کالین فارل، است تا موافقت او برای ایفای نقش «پنگوئن» را بگیرد. این شخصیت یکی از شخصیت‌های شروری است که در فیلم «بتمن» به کارگردانی مت ریوز، حضور دارد.

 

با امضای این قرارداد، کالین فارل سومین شخصیت منفی این فیلم خواهد بود. شخصیت‌های سه گانه منفی این فیلم که در برابر رابرت پتینسون در نقش بتمن ظاهر می‌شوند، به جز پنگوئن، شامل پل دانو در نقش ریدلر و زوئی کراویتس، در نقش زن گربه‌ای خواهد بود.

 

کالین فارل بازیگر 43 ساله ایرلندی که بازی در نقش اسکندر مقدونی را در کارنامه دارد، در فیلم‌های «دامبو»، «بیوه‌ها»، «خرچنگ»، «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنان» و «کشتن گوزن مقدس» جلوی دوربین رفته است.

 

فارل، در جدیدترین نقش‌آفرینی‌اش در فیلم «آقایان» به کارگردانی گای ریچی، در نقش مربی ظاهر شده. که در مرحله پس از تولید است. او در سال 2015 بازیگر سریال تحسین شده «کارآگاه حقیقی» هم بود.

 

این بازیگر از سابقه بازی در فیلم‌های ابرقهرمانی هم برخوردار است و در فیلم «بی‌باک» سال 2003 که نقش دردویل، با بازی بن افلک، ایفا شد، او در نقش ابرقهرمانی بولزآی شخصیت خیالی شرور بزرگ در کتاب‌های کامیک مارول کامیکس، ظاهر شده بود.

 

پیش از این برای فیلم «بتمن بازمی‌گردد» که توسط تیم برتون در سال 1992ساخته شد، نقش پنگوئن را دنی دویتو بازی کرده است.

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها