مسوولان برای موفقیت در المپیک حمایت کنند | اعتمادآنلاین
10/1/2020
پنج شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹
مسوولان برای موفقیت در المپیک حمایت کنند
ملی‌پوش تیراندازی:

مسوولان برای موفقیت در المپیک حمایت کنند

دارنده نخستین مدال جهانی تپانچه ایران گفت: با کسب 6 سهمیه تیراندازی در بازی‌های المپیک 2020 توکیو حال نیاز به حمایت ویژه مسوولان برای موفقیت در بزرگترین رویداد جهانی را داریم.

اعتمادآنلاین| هانیه رستمیان تیرانداز 21 تهرانی که خودش را بیشتر مازندرانی می‌داند و تاکنون 10 مدال آسیایی و یک مدال جهانی را در کارنامه‌اش ثبت کرده است، روز چهارشنبه در گفت‌ و گو با ایرنا افزود:‌ 6 سهمیه تیراندازی برای حضور در المپیک 2020 توکیو کسب شده است بنابراین حالا نیاز به حمایت و توجه ویژه مسئولان ورزش در کنار برنامه‌ریزی دقیق و منظم فدراسیون تیراندازی ضروری است تا بتوانیم با سطح ایده‌الی از آمادگی راهی توکیو شویم.

 

دانشجوی کارشناسی تربیت بدنی، ‌ اضافه کرد:‌ در فرصت باقی‌مانده تا المپیک توکیو،  سعی می‌کنیم که به آمادگی خوبی برسیم و در المپیک عملکرد خوبی داشته و به مدال برسیم.

 

رستمیان ادامه داد: ما از نظر امکانات و تجهیزات مشکلی نداریم، ولی همیشه کمبود فشنگ داشته‌ و داریم اما برگزاری اردو در هانوفر آلمان کمک کرد تا با آمادگی بهتری نسبت به رقابت‌های قبلی در مواد 25 و 50 متر به مصاف حریفان برویم.

 

دارنده 2 مدال مسابقات کشورهای اسلامی در پایان ضمن قدردانی از همه مسئولان فدراسیون تیراندازی، کادر فنی و همه کسانی که در کسب سهمیه المپیک وی را یاری داده‌اند، گفت:‌ از تمام کسانی که با دعای خیرشان ما را همراهی کردند سپاسگزارم.

 

نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، هانیه رستمیان، فاطمه کرم‌زاده، ‌مهیار صداقت و جواد فروغی تیراندازانی هستند که 6 سهمیه این رشته را برای کشور کسب کرده‌اند. ایران برای حضور در المپیک 2012 لندن و 2016 ریو به ترتیب سه و پنج سهمیه کسب کرده‌است.

 

منبع: ایرنا

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها