7/9/2020
پنج شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹
تقدیر رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت از عملکرد مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صمت

تقدیر رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت از عملکرد مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صمت

بر اساس جمع‌بندی دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت، مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صمت در شاخص‌های حضور در برنامه‌های صداوسیما و گفت‌وگو با رسانه‌های جمعی به عنوان یکی از دستگاه های فعال شناخته شد و مورد تشکر و قدردانی علی ربیعی، سخنگو و رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت قرار گرفت.

اعتمادآنلاین| براساس جمع بندی دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت در شاخص های حضور در برنامه های صداوسیما و گفتگو با رسانه های جمعی به عنوان یکی از دستگاه های فعال شناخته شد و مورد تشکر و قدردانی علی ربیعی،سخنگو و رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت قرار گرفت.


این ارزیابی پیرو ابلاغ سیاست‌ها، ملاحظات و برنامه‌های رسانه‌ای و تبلیغی دولت بوده است و این تقدیر به صورت مکتوب از سوی علی ربیعی به رضا رحمانی «وزیر صنعت، معدن و تجارت» ارسال شد.

 

در بخشی از این تقدیر آمده است: امید است اهتمام جدی در اجرای سیاستها و برنامه های رسانه ای و تبلیغی دولت و حضور گسترده مدیران ارشد آن دستگاه در عرصه رسانه ای کشور منجر به انعکاس شایسته تلاش ها، اقدامات و خدمات صورت گرفته و همچنین امیدآفرینی و اعتمادبخشی به مردم شود.


منبع: شاتا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها