7/9/2020
پنج شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹
همه ما ملزم به حمایت از نظرات رهبری هستیم
میرزایی نیکو، عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به افزایش قیمت بنزین:

همه ما ملزم به حمایت از نظرات رهبری هستیم

قاسم میرزایی نیکو، عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد که همه دستگاه‌ها از تدابیر رهبری حمایت کرده و قرار است مجموعه نظارتی کشور بیش از گذشته فعال شده و تاثیر افزایش قیمت بنزین بر روی کالاهای اساسی به حداقل برسد.

اعتمادآنلاین| قاسم میرزایی نیکو، عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، با بیان ضرورت اطاعت تمام دستگاه‌ها و حرکت حول محور نظر رهبری گفت: مقام معظم رهبری اعلام کردند که از تصمیم سران سه قوه حمایت می کنند و مصوبه را ابلاغ کردند همه ما نیز ملزم به حمایت از نظرات رهبری هستیم.

 

وی با بیان اینکه «قرار است سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان بازرسی کل کشور و مجموعه نظارتی کشور بیش از گذشته فعال شده و نظارت دقیقی بر قیمت ها اعمال کنند» تصریح کرد: نباید اجازه داد تا یک ریال به مبالغ کالاهای اساسی مردم اضافه شود.

 

به گفته وی، مهم ترین بخشی که به دنبال افزایش قیمت بنزین تحت تاثیر قرار می گیرد بخش حمل و نقل است که با تدابیر اندیشیده شده قرار است سهمیه مشخصی به این بخش تخصیص داده شود.

 

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس تصریح کرد: از نظر بنده حتما این طرح با اشکالاتی روبرو خواهد شد اما قرار است در جلسه سران سه قوه اشکالات وارده مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

 

وی افزود: قرار است کمیته‌ای کارشناسی که تعدادی از نمایندگان مجلس نیز در آن حضور دارند شکل بگیرد و بحث‌ها و نقدهای وارده به این طرح در آن کمیته مورد بررسی قرار بگیرد. نمایندگان نیز می توانند پیشنهادهای خود را ارائه دهند.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها