7/3/2020
جمعه، ۱۳ تیر ۱۳۹۹
رکوردشکنی «منطقه پرواز ممنوع» در شهرستان‌ها ادامه دارد

رکوردشکنی «منطقه پرواز ممنوع» در شهرستان‌ها ادامه دارد

سینمای ایران بعد از اکران فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» با مخاطبانی روبرو شد که مدت‌ها بود برای تماشای فیلم به سالن‌های سینما پای نگذاشته بودند.

اعتمادآنلاین|فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» کماکان در حال رکورد شکنی در شهرستان‌ها و شهرهای بدون سینماست. اتفاقی که معنایش ورود مخاطبان جدیدی به سینماست. مخاطبانی که تا به حال برای هیچ فیلمی پایشان به سینما باز نشده است. این فیلم که رکورد شکنی خود را از شهرستان تالش استان گیلان شروع کرد، حالا در شهرستان‌های دیگر نیز با استقبال خوب مخاطبان رو به رو شده است.

 

شهرستان میاندوآب از جمله این شهرستان‌هاست. اکران‌های این فیلم از روز دوشنبه 27 آبان ماه در این شهر آغاز شد و تا کنون 3500 نفر به تماشای این فیلم نشسته‌اند. این تعداد مخاطب سینما در این شهر -که رو به افزایش نیز هست- تاکنون نظیر نداشته است. این فیلم سینمایی در پنج سانس در تالار امام خمینی (ره) اداره آموزش و پرورش «میاندوآب» اکران شد و تا امروز مبلغ 120 میلیون ریال بلیت‌فروشی داشته است.

 

شهر دیگری که میزبان نمایش مردمی فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» بود شهرستان صومعه سرا است. اکران این فیلم از تاریخ 27 آبان ماه در این شهر آغاز و تا 29 همین ماه ادامه خواهد داشت. تا امروز چیزی حدود 1500 نفر در 10 سانس به تماشای فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» نشسته‌اند. البته این آمار برای روز نخست اکران است و آمار روزهای دیگر نیز بزودی اعلام می‌شود.

 

ضمن اینکه تا این لحظه مبلغی حدود 70 میلیون ریال بلیت‌فروشی صورت گرفته است. فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» در دیگر اکران خود در استان همدان و شهرستان نهاوند از 16 تا 22 آبان ماه برای دو هزار و 500 نفر از مردم و علاقمندان در کانون شهید باهنر و سالن اداره کل ارشاد نهاوند به نمایش درآمد که مبلغ بیش از 110 میلیون ریال بلیت فروشی داشته است. در دور دوم اکران‌های این فیلم سینمایی از روز شنبه 1 آذرماه در شهرهای همجوار نهاوند و یکی از روستاهای پرجمعیت آن به نمایش در خواهد آمد. شهرستان شاهرود نیز چندی است که میزبان فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» است.

 

کار اکران این فیلم از 15 آبان ماه در دو بخش عمومی و دانش آموزی آغاز شده و همچنان هم ادامه دارد. این فیلم سینمایی در «سینما فرهنگ» شاهرود و در دو سانس دانش آموزی در روزهای شنبه تا چهارشنبه و روزی یک سانس عمومی در ساعت 18:30 شب اکران می‌شود. تا الان بیش از 3500 نفر به تماشای این فیلم سینمایی نشسته‌اند و بیش از 140 میلیون ریال تا امروز بلیت فروشی داشته است. منطقه پرواز ممنوع در حال حاضر پرفروشترین فیلم در این شهرستان است.

 

شهرستان دیگری که میزبان نمایش مردمی فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» بود شهرستان بلوج نشین دلگان استان سیستان و بلوچستان است. این فیلم سینمایی در روزهای یکشنبه و دو شنبه 26 و 27 آبان ماه در شهرستان دلگان جمعاً در 10 سانس برای 900 نفر از مردم اکران شد. پیش‌تر نخستین مرکزی که استقبال بسیار خوب مردم را به خود دید شهرستان «تالش» در استان گیلان است.

 

فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» در دو روز اکران در این شهرستان با یک هزار 159 مخاطب توانست رقمی بیش از 50 میلیون ریال بلیت فروشی داشته باشد و حتی در این شهر بیش از فیلم‌هایی نظیر هزارپا و به وقت شام بفروشد. علاقه‌مندان جهت دریافت اطلاعات تکمیلی از برنامه اکران و فروش این فیلم در قالب سینماسیار می‌توانند به سایت ekran.ammaryar.ir مراجعه کنند. همچنین متقاضیان اکران فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع در شهرهای بدون سینما می‌توانند با شماره 02142795620 تماس بگیرند.

 

منبع: فارس

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها