7/3/2020
جمعه، ۱۳ تیر ۱۳۹۹
استقلال مدیر دلسوز می‌خواهد
پیشکسوت باشگاه استقلال:

استقلال مدیر دلسوز می‌خواهد

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال به مدیرانی نیاز دارد که دلشان برای این تیم بسوزد و موفقیت تیمی که میلیون‌ها هوادار عاشق دارد را به منافع شخصی ترجیح دهند.

اعتمادآنلاین| علی‌رضا واحدی نیکبخت اظهار داشت: استقلال با استراماچونی در مسیر موفقیت قرار گرفته است به شرط آنکه اجازه دهند این تیم بدون حاشیه و در کمال آرامش به کارش ادامه دهد.

 

وی افزود: مدیریت استقلال در این مدت با حرف‌ها و اقداماتی که انجام داده‌ حاشیه‌های زیادی را برای تیم به وجود آورده‌ و به طور حتم ادامه این روند مشکلات زیادی را برای آبی‌پوشان در ادامه به وجود خواهد آورد.

 

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: متاسفانه افرادی در باشگاه استقلال حضور دارند که به فکر منافع این تیم پرطرفدار نیستند. استقلال به مدیرانی نیاز دارد که دلشان برای این تیم بسوزد و موفقیت تیمی که میلیون‌ها هوادار عاشق دارد را به منافع شخصی ترجیح دهند.

 

وی تاکید کرد: مدیران استقلال در بین هواداران از محبوبیت برخوردار نیستند و برای همین است در روزهایی که این تیم نتایج خوبی کسب می‌کند آنها با انتقاد روبرو می‌شوند.

 

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال شایستگی این را دارد با پیروزی مقابل نساجی مازندران سه امتیاز مهم را در آستانه بازی با سپاهان کسب کند.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها