7/16/2020
پنج شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۹
کاراته‌کاران ایران قهرمان رقابت‌های بین‌المللی شدند

کاراته‌کاران ایران قهرمان رقابت‌های بین‌المللی شدند

مسابقات بین‌المللی کاراته کنترلی جام «کاسپین» که با شرکت تیم‌هایی از هفت کشور منطقه در بندر مرزی آستارا در استان گیلان جریان داشت، با برتری زنان و مردان کاراته‌کار ایران پایان یافت.

اعتمادآنلاین| مسئول سبک شوتوکان کاراته ایراندر آیین پایانی مسابقات بین‌المللی کاراته در سالن ورزشی انقلاب آستارا گفت: این رقابت‌ها به مدت سه روز با شرکت حدود 700 ورزشکار از کشورهای ایران، جمهوری آذربایجان، افغانستان، پاکستان، هندوستان، عراق و ارمنستان برگزار شد. در بخش بانوان، تیم ایران با کسب 12 مدال طلا، افغانستان با 6 مدال طلا و جمهوری آذربایجان با سه مدال طلا رتبه های اول تا سوم را تصاحب کردند.

 

علیرضا منفرد افزود: در بخش مردان نیز تیم ایران با 14 مدال طلا، ارمنستان با چهار مدال طلا و پاکستان با یک مدال طلا مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

رئیس هیات کاراته شهرستان آستارا هم گفت: این مسابقات در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو بخش کاتا و کومیته با قضاوت حدود 20 داور دارای درجه ملی و بین المللی برگزار شد.

 

غفور نصیری افزود: آستارا در سال های 91 ، 93 و 96 میزبان مسابقات کیوکوشین کاراته غرب آسیا بود. بستر برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی در این شهرستان مهیاست و همایش ورزشکاران کشورهای مختلف، باعث تقویت روحی آنها می‌شود. 

 

اهدای حکم قهرمانی و مدال به نفرات برتر و کاپ به تیم های اول تا سوم، از دیگر بخش‌های آئین اختتامیه این مسابقات بود. 

 

منبع: ایرنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها