7/15/2020
چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹
جایزه جشنواره ژاپنی به کاریکاتوریست جوان ایرانی رسید

جایزه جشنواره ژاپنی به کاریکاتوریست جوان ایرانی رسید

امیررضا ترکمان رحمانی کاریکاتوریست جوان کشورمان توانست لوح تقدیر جشنواره کاریکاتور «wonderful? wonder world» را دریافت کند.

اعتمادآنلاین| امیررضا ترکمان رحمانی با سه کاریکاتور در جشنواره کاریکاتور «wonderful? wonder world» ژاپن شرکت کرد که توانست لوح تقدیر این جشنواره را برای یکی از این آثار از آن خود کند.

 

این  جشنواره هر سال در ژاپن با موضوعات مختلفی از جمله اقتصاد، آب و هوا، محیط زیست و... برگزار می شود که امسال موضوع و رویکرد آن «آزادی بیان» بوده است.

 

در کارنامه هنری و حرفه‌ای این کاریکاتوریست جوان جوایز بسیاری دیده می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به برگزیده شدن در جشنواره بین‌المللی کاریکاتور و کارتون سوریه 2019، کسب دیپلم افتخار جشنواره بین‌المللی کارتون ولت هیمات آلمان 2019، کسب دیپلم افتخار جشنواره بین‌المللی سیساکو کره جنوبی 2018، کسب دیپلم افتخار نمایشگاه بین‌المللی کارتون و کاریکاتور کلانتان مالزی 2019، برگزیده شدن در جشنواره بین المللی کاریکاتور و کارتون هومور گالاریت کشور ایتالیا 2019 و... اشاره کرد.

 

جشنواره کاریکاتور wonderful? wonder world از 12 تا 18 سپتامبر 2019 مصادف با 21 تا 27 شهریورماه 98 برگزار شد که لوح تقدیر این جشنواره به تازگی به وی تحویل داده شده است.

 

منبع: مهر

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها