8/13/2020
پنج شنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
غلامرضا حیدری، نماینده تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگوی ویدئویی با «اعتمادآنلاین»:

کار ترامپ در خروج از برجام زمینه‌هایی در داخل کشور هم داشت/ برخی چه های و هویی راه انداختند که مقام رهبری کلاً برجام را قبول ندارد

غلامرضا حیدری، نماینده تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، گفت: متاسفانه بلافاصله بعد از برجام گفتیم آمریکایی‌ها هیچ سهمی نخواهند داشت در حالی‌ که آنها آمده بودند تا نفع ببرند. ما– بعد از برجام- تونل‌های زیرزمینی پارک موشک‌هایمان را به نمایش گذاشتیم که تحریک‌کننده بود.

اعتمادآنلاین| غلامرضا حیدری، نماینده تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگوی ویدئویی با اعتمادآنلاین، گفت: در سخنان اخیر رهبری دیدیم که بحث مذاکره با ترامپ را رفرنس دادند به اینکه برگردد به برجام، معنای آن این است که کلیت برجام برای ایشان پذیرفته است، اما ببینید در داخل بعضی‌ها چه های و هویی راه می‌اندازند و خط‌ ونشان می‌کشند... همه اینها برای کشور هزینه دارد.

 

در ادامه بخش‌هایی از این گفت‌وگو را می‌خوانید:

 

  • برجام با همه کاستی‌هایش تفاهمی شد، به تایید شورای امنیت سازمان ملل هم رسید و ما از بسیاری از تنگناها بیرون آمده بودیم.

 

  • متاسفانه بلافاصله بعد از برجام گفتیم آمریکایی‌ها هیچ سهمی نخواهند داشت در حالی‌ که آنها آمده بودند تا نفع ببرند.

 

  • ما- بعد از برجام- تونل‌های زیرزمینی پارک موشک‌هایمان را به نمایش گذاشتیم که تحریک‌کننده بود.

 

  • کاری که ترامپ کرد- خروج از برجام- زمینه‌هایی در داخل کشور هم داشت.

 

  • چه های و هویی راه انداختند که مقام رهبری کلاً برجام را قبول ندارد در حالی‌ که رئیس‌جمهور و وزیر خارجه مدعی بودند همه تفاهمات با امضا و تایید رهبری بود.

 

  • در سخنان اخیر رهبری دیدیم که بحث مذاکره با ترامپ را رفرنس دادند به اینکه برگردد به برجام، معنای آن این است که کلیت برجام برای ایشان پذیرفته است اما ببینید در داخل بعضی‌ها چه های و هویی راه می‌اندازند و خط‌ ونشان می‌کشند... همه اینها برای کشور هزینه دارد.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها