8/13/2020
پنج شنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
«دل» نیامده رکورد زد

«دل» نیامده رکورد زد

با گذشت تنها سه روز از انتشار سریال «دل»، رکورد تازه‌ای در تماشای آنلاین سریال‌های شبکه نمایش خانگی به ثبت رسید.

اعتمادآنلاین| با گذشت سه روز از انتشار قسمت اول سریال «دل»، میزان تماشای آنلاین این سریال با ثبت رکورد تازه‌ای خبرساز شد.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، به گزارش روابط عمومی فیلیمو، این آمار که با مقایسه‌ی مجموع دقایق تماشا در سه روز اول انتشار سریال‌ها بررسی شده، نشان می‌دهد میزان تماشای سریال «دل» رکوردی بیشتر از دو برابر سریال «هیولا» را به ثبت رسانده است. به این ترتیب که «دل» با 13 میلیون و 440 هزار دقیقه، «هیولا» با 6 میلیون و 20 هزار دقیقه و «مانکن» با 5 میلیون و 870 هزار دقیقه، رتبه‌های اول تا سوم تماشا در 72 ساعت ابتدایی انتشار قسمت اول یک سریال را به خود اختصاص داده‌اند.


«دل» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی جواد فرحانی با پشت سر گذاشتن «هیولا»، به پرمخاطب‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی در سه روز اول انتشار تبدیل شده است و پیش‌بینی می‌شود این رکوردشکنی با ادامه انتشار سریال به ثبت آمارهای شگفت‌انگیز تازه‌‌ای منجر شود.

 

حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، کوروش تهامی، سعید راد، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، مهدی کوشکی، علی سخنگو، مهراوه شریفی نیا، لیلا زارع و بهرام افشاری بازیگران سریال «دل» هستند که گروه نویسندگان آن را هم بابک کایدان و میثم کایدان تشکیل می‌دهند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها