8/13/2020
پنج شنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
بررسی طرح شفافیت آرای نظام تقنینی در کمیسیون شوراها
سلیمی، سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس خبر داد:

بررسی طرح شفافیت آرای نظام تقنینی در کمیسیون شوراها

اصغر سلیمی، سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس، از بررسی کلیات طرح شفافیت آرای نظام تقنینی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

اعتمادآنلاین| اصغر سلیمی، سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، گفت: در جلسه امروز کمیسیون کلیات طرح یک فوریتی شفافیت آرای نظام تقنینی مورد بررسی قرار گرفت و با موافقت اعضای کمیسیون به تصویب رسید.

 

وی در ادامه اظهار کرد: قرار بر این شد که کارگروهی در کمیسیون تشکیل شده و جزئیات این طرح را بررسی کرده و برای رای گیری نهایی به صحن کمیسیون بیاورد. کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها به عنوان کمیسیون فرعی و کمیسیون حقوقی و قضائی به عنوان کمیسیون اصلی این طرح را بررسی می کنند.

 

نماینده مردم سمیرم در مجلس تصریح کرد: در ادامه جلسه نیز سردار سلیمانی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در جلسه حضور یافته و گزارشی از اقدامات جهادی و عمرانی انجام شده توسط این نهاد ارائه دادند.

 

وی افزود: در این جلسه فرمانده بسیج از سازماندهی 2000 گردان جهادی برای استفاده از آن برای مواقع اضطراری مانند سیل و زلزله خبر داد. ساخت مسکن محرومین، راه اندازی صندوق‌های قرض الحسنه مردم نهاد و مدیریت و بهسازی منابع آبی سنتی در روستاها از دیگر برنامه های بسیج سازندگی در کشور است که امروز در کمیسیون مطرح شد.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها