8/4/2020
سه شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
نمی‌گویم به فوتبالیست‌ها پول ندهید
بهداد سلیمی:

نمی‌گویم به فوتبالیست‌ها پول ندهید

دارنده مدال طلای المپیک 2012 لندن در رشته وزنه‌برداری گفت: نگفتم که به فوتبالیست‌ها پاداش ندهید بلکه عنوان کردم در صورت قهرمانی به آنان پاداش پرداخت شود.

اعتمادآنلاین| بهداد سلیمی در گفت وگویی با اشاره به برخی از هجمه‌ها به خاطر مقایسه دستمزد فوتبالیست‌ها با دیگر ورزشکاران گفت: من نمی‌گویم به فوتبالیست‌ها پاداش ندهیم. اگر آنها مقامی کسب می‌کنند، پاداش بگیرند، اما اینکه به این شکل تبعیض قائل می‌شوند درست نیست. یک سال و نیم به ما بگویند نداریم، اما بعد با چمدان پول از کشور بروند و تا عرق آنها خشک نشده بخواهند از آنها تجلیل کنند.

 

او گفت: ما در بازی‌های آسیایی 2018 جایگاه خوبی داشتیم و مدال‌های خوبی گرفتیم و من هم یکی از ورزشکاران بودم. نزدیک به یک سال و نیم بود که پاداش ورزشکاران را نمی‌دادند. از تابستان 2018 که از مسابقات برگشتیم، این پاداش به تعویق افتاد. در ان زمان متوجه شدم یکی از معاونت‌ها چمدان پر از پول به اردوی تیم‌ملی فوتبال برد و این باعث خشم من شد.

 

قهرمان جهان در دسته سنگین وزن با اشاره به احتمال موفقیت وزنه‌برداران ایرانی در المپیک 2020 توکیو تصریح کرد: شانس‌مان کم است، اما امیدواریم. وزنه‌بردارهای خوبی داریم و اگر کیانوش رستمی یا سهراب مرادی سهمیه کسب کنند، می‌توانیم به مدال برسیم.

 

او در زمینه برخی از شایعات در زمینه اختلاف او با «حسین رضازاده» تاکید کرد: این درست نیست که برخی عنوان می‌کنند رضازاده مانع رکورد شکنی من شد او کمک زیادی به من کرد.

 

این قهرمان سابق وزنه‌برداری در پایان یادآور شد: من برای مربیگری در مجارستان سه ماه دوره گذراندم و مدرک درجه یک بین المللی در رشته وزنه‌برداری را کسب کردم. دوره خوبی بود و توان

 

منبع: ایرنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها