5/8/2021
شنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 بازی استقلال و سپاهان در جام حذفی لغو شد
استیلی خبر داد:

بازی استقلال و سپاهان در جام حذفی لغو شد

سرمربی تیم ملی امید می‌گوید طبق اخباری که از فدراسیون به دست ما رسیده است، دیدار استقلال و سپاهان در چارچوب جام حذفی لغو خواهد شد.

اعتمادآنلاین| حمید استیلی سرمربی تیم ملی امید، پس از پیروزی سایپا مقابل ذوب‌آهن در هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: ما بازیکنان را بعد از تمرینات به باشگاه‌ها تحویل دادیم و امشب بعد از این بازی‌ها قرار است که عازم قطر شویم. امروز در بازی ذوب‌آهن و سایپا، چند بازیکن تیم ملی امید در این دیدار حضور داشتند و می‌خواستیم عملکرد آن‌ها را مورد بررسی قرار دهیم. درباره بازی استقلال و سپاهان به ما خبر دادند که به علت آلودگی هوا این بازی لغو خواهد شد. انقدری  که ما گفتیم این دیدار به روز دیگری موکول شود، آخر سر آلودگی هوا مسابقات را لغو کرد و ما بازیکنان را در اختیار داریم.

 

او ادامه داد: طبق اخباری که از فدراسیون به ما داده شده است، ما بازیکنان را در اختیار داریم و  مسابقات لغو خواهد شد. ما به بازیکنانی مثل امید نورافکن و محمد محبی خبر دادیم که هر چه سریع‌تر خودشان را برسانند. استقلال و سپاهان برای حضور بازیکنان خودشان حق دارند چون این فقط یک جام است و مثل لیگ برتر نیست و تنها تک بازی است.

 

استیلی درباره وضعیت بازیکنان لژیونر تیم ملی امید گفت:‌ محمد مهدی‌خانی در اردو تیم ملی است. یونس دلفی هم یک آسیب دیدگی دارد به دنبال فرایند بهبود خودش است. اللهیار صیادمنش هم آقای تاج پیگیر است که از طریق سفارت ترکیه کارهای لازم را برای این بازیکن انجام دهد.

 

سرمربی تیم ملی امید درباره وضعیت پاداش‌های داده شده گفت:‌ هنوز به ما پاداش صعود به دور نهایی رقابت های قهرمانی آسیا را نداده‌اند و قرار است که قبل اعزام به تایلند این پاداش‌ها داده شود. هنوز به ما مبلغ پاداش صعود به المپیک اعلام نشده است.

 

او درباره حریف‌های تیم ملی امید در اردوی قطر گفت:‌ هنوز مشخص نیست اما احتمالا با یک تیم لیگ یکی قطر بازی خواهیم کرد.

 

استیلی در پاسخ به این سوال که آیا برای حضور در تایلند برنامه‌ای دارید یا خیر گفت:‌ در شهری که ما در آن کشور حضور داریم،‌ تیم قابل توجهی حضور ندارد و تا موقعی که به آنجا برویم معلوم نیست با چه تیمی بازی کنیم. در آنجا 27  تا 30 درجه دمای هواست و 80 درصد رطوبت وجود دارد.

 

او درباره لیست نهایی تیم ملی گفت: ما بعد از برگشت از قطر، 11 دی ماه لیست 23 نفره تیم ملی را اعلام خواهیم کرد.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها