2/27/2020
پنج شنبه، ۰۸ اسفند ۱۳۹۸
شهادت سردار سلیمانی در روز انتخابات تاثیرگذار خواهد بود/ نباید خون شهید سلیمانی به ابزاری برای سیاسیون تبدیل شود/ روح مرحوم سلیمانی موتور محرکه‌ای برای انقلابی‌گری است/ تشییع میلیونی در مشارکت مردم تاثیرگذار خواهد بود
حسن بیادی، فعال سیاسی اصولگرا، در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین»:

شهادت سردار سلیمانی در روز انتخابات تاثیرگذار خواهد بود/ نباید خون شهید سلیمانی به ابزاری برای سیاسیون تبدیل شود/ روح مرحوم سلیمانی موتور محرکه‌ای برای انقلابی‌گری است/ تشییع میلیونی در مشارکت مردم تاثیرگذار خواهد بود

حسن بیادی گفت: متاسفانه باید با این موضوع تلخ کنار آمد که سیاسیون خودشان را آماده بهره‌برداری سیاسی از سردار سلیمانی می‌کنند. روشن است که چنین روندی مذموم و البته هزینه‌ساز خواهد بود.

اعتمادآنلاین| حسن بیادی، فعال سیاسی اصولگرا، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین اظهار داشت: شهادت سردار سلیمانی و همچنین تششیع باشکوه و میلیونی‌ای که در شهرهای مختلف کشور انجام شد، در آستانه انتخابات حتماً فضای همدلی و همصدایی را پررنگ‌تر از قبل خواهد کرد. بالاخره مردم بارها نشان داده‌اند هر زمان که مساله‌ای ملی اتفاق می‌افتد اختلافات و حتی دعواهای داخلی را فراموش می‌کنند.

 

این فعال اصولگرایی در ادامه سخنانش گفت: شک نکنید نوع شهادت شهید سلیمانی و تشییعی که برای این بزرگوار برگزار شد در مشارکت مردم در روز انتخابات تاثیرگذار خواهد بود و آمار رأیی که الان تخمین زده می‌شود نسبت به روزهای پیش از این واقعه ناگوار بسیار بیشتر است.

 

مردم حضوری همه‌گیر در پای صندوق‌های رأی خواهند داشت 

 

او افزود: به هر حال مردم برای اینکه به آمریکا و جهان استکبار نشان بدهند، مشکلات و جدل‌های داخلی باعث نمی‌شود وفاداری‌شان به نظام کمتر شود. حتماً در دوم اسفندماه حضوری همه‌گیر در پای صندوق‌های رأی خواهند داشت تا پاسخی کوبنده به آمریکا بدهند.

 

نباید خون شهید سلیمانی به ابزاری برای سیاسیون تبدیل شود

 

بیادی ادامه داد: نکته بسیار مهمی که باید مد نظر همه گروه‌‌های سیاسی قرار بگیرد، این است که به هیچ وجه نباید خون شهید سلیمانی به ابزاری برای سیاسیون تبدیل شود. چون سردار سلیمانی وقتی در قید حیات بودند هیچ‌گاه وارد بازی‌ها و رویارویی‌های سیاسی نشدند و به همین دلیل تاکیدِ مؤکد چیزی جز این نیست که گروه‌های سیاسی چه اصلاح‌طلب و چه اصولگرا تحت هیچ شرایطی نباید وجهه سردار و تشییع سردار را به نفع خود مصادره کنند.

 

هیچ‌کس نباید بگوید‌ قاسم سلیمانی مال ما بود

 

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی توضیح داد: هیچ‌کس نباید بگوید‌ قاسم سلیمانی مالِ ما بود. اما متاسفانه باید با این موضوع تلخ کنار آمد که سیاسیون خودشان را آماده بهره‌برداری سیاسی از سردار سلیمانی می‌کنند. روشن است که چنین روندی مذموم و البته هزینه‌ساز است.

 

حسن بیادی در پایان سخنانش گفت: روح مرحوم سلیمانی موتور محرکه‌ای برای انقلابی‌گری است.

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها