1/23/2021
شنبه، ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
ماندنم در پرسپولیس به یحیی بستگی دارد
کریم باقری:

ماندنم در پرسپولیس به یحیی بستگی دارد

کریم باقری می‌گوید اگر سرمربی بعدی این تیم که ظاهرا یحیی گل محمدی است بخواهد در این تیم خواهد ماند، اگر نه هوادار پرسپولیس خواهد بود.

اعتمادآنلاین| کریم باقری پیشکسوت سرخ‌ها در حاشیه تمرین این تیم درباره شایعه استعفایش گفت: من الان دیدم این خبر را. نمی‌دانم انگار نوشتند که استعفا؟ من گفتم که هر سرمربی که می‌آید، اختیار تام دارد که کادر خودش را بیاورد و هر کدام از عزیزان حق دارد کادر خودش را انتخاب کند و اگر دوست داشت من کارم را انجام می‌دهم اگر دوست نداشت، به عنوان هوادار با تیم هستم و مسابقات را تعقیب می‌کنم و هوادار تیم هستم.


اسطوره سرخ‌ها درخصوص صحبت‌های منتسب به او درباره کالدرون اظهار داشت: من اسم نیاوردم و جمعی گفتم که این اتفاقات افتاده و شما بهتر می‌دانید. از موقعی که آقای کالدرون آمد، چون سه چهار سال قهرمان بودیم، هجمه و انتظار و اعتراض زیادی بود، اما بعضی‌ها برداشت بد کردند که من مقصر نیستم.


کریم باقری بار دیگر به حضورش در پرسپولیس پرداخت و عنوان کرد: اجازه بدهید ببینیم چه می‌شود. ظاهرا گفتند که آقای گل محمدی تمام شده، اگر ایشان باشد که تبریک می‌گویم و به خانه خودشان برگشتند. کار سختی دارند، اما مسلما تلاش می‌کنند که پرسپولیس به موفقیت‌هایی که چند سال پیش به دست آورده را دوباره کسب کند. اگر از من خواستند می‌مانم.


او در این باره که بازیکنان تمایل زیادی داشتند او سرمربی شود، گفت: من هیچ علاقه‌ای به سرمربیگری ندارم و کماکان گفتم همین کار را می‌کنم و اگر خواستند می‌مانم اگر نه هم که گفتم، هوادار پرسپولیس خواهم بود.

 

منبع: خبرورزشی

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها