رئیس فدراسیون حالم را پرسید اما از فرصت دوباره چیزی نمی‌دانم | اعتمادآنلاین
9/20/2020
یکشنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
رئیس فدراسیون حالم را پرسید اما از فرصت دوباره چیزی نمی‌دانم
محمدباقر یخ‌کشی‌:

رئیس فدراسیون حالم را پرسید اما از فرصت دوباره چیزی نمی‌دانم

ملی‌پوش کشتی آزاد در مسابقات جهانی 2018 بوداپست گفت: بلافاصله بعد از کشیدن بخیه‌ها فیزیوتراپی و آب‌درمانی را آغاز می‌کنم تا خیلی زود بتوانم تمرین جدی کشتی را آغاز کنم.

اعتمادآنلاین| محمدباقر یخ‌کشی‌ در مورد وضعیت جسمانی‌اش بعد از تصادف اظهار داشت: چند روز پیش برای کشیدن بخیه زانویم مراجعه کردم که دکتر گفت شنبه یا یکشنبه بخیه‌ها را بکشم. بعد از تصادف زانویم حدودا 10 بخیه خورد و سبب شد که نتوانم در کرمانشاه کشتی بگیرم.

 

وی تاکید کرد: تمام مدارک پزشکی و نامه‌ای که باید از طرف هیئت کشتی به فدراسیون فرستاده می‌شد، ارسال شد. من برای جام تختی خیلی تمرین کرده بودم و از آمادگی خوبی سود می‌بردم اما این مسئله پیش آمد و دیگر نمی‌شد تحت هیچ شرایطی کشتی بگیرم.

 

یخ‌کشی در مورد اینکه آیا کادرفنی صحبتی در مورد دادن فرصت دوباره به او داشته، گفت: بعد از تصادف علیرضا دبیر، حمید سوریان و یکی دو نفر از مربیان تیم ملی تماس گرفتند و احوالم را پرسیدند، اما صحبتی در مورد اینکه به من فرصت دوباره‌ای داده می‌شود یا نه، نداشتند.

 

این کشتی‌گیر مازندرانی وزن 61 کیلوگرم تصریح کرد: همیشه روی پای خودم ایستاده‌ام، الان هم دوباره روی پایم می‌ایستم و تلاشم را می‌کنم.

 

بلافاصله بعد از کشیدن بخیه‌ها فیزیوتراپی و آب‌درمانی را آغاز می‌کنم تا خیلی زود بتوانم تمرین جدی کشتی را آغاز کنم. امیدوار هستم به اردوی تیم ملی دعوت شوم و آنجا هر چه در توان داشته باشم، می‌گذارم تا بتوانم نظر کادرفنی تیم ملی را جلب کنم. وزن من المپیکی نیست، اما مسابقات قهرمانی آسیا در پیش است و امیدوار هستم که فرصتی دوباره به من داده شود. باید جوری تمرین کنم که خودم را به کادرفنی تیم ملی ثابت کنم. می‌خواستم این کار را در کرمانشاه انجام دهم که متاسفانه قسمت نشد.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها