لحظه فرار گردشگران از بهمن سهمگین در هند + ویدئو | اعتمادآنلاین
10/1/2020
پنج شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹
لحظه فرار گردشگران از بهمن سهمگین در هند + ویدئو

لحظه فرار گردشگران از بهمن سهمگین در هند + ویدئو

اقدام خطرناک گردشگران، هنگام ریزش بهمن سهمگین به داخل یک جاده کوهستانی در هند، به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

اعتمادآنلاین| ویدئویی که بطور گسترده در فضای مجازی در حال انتشار است اقدام خطرناک گردشگران در لحظه فروریختن بهمن سهمگین به داخل جاده در یک منطقه کوهستانی را به تصویر می‌کشد.

 

در این ویدئو که محل تهیه آن ایالت «هیماچال پرادش» هند است گردشگران با تلفن همراه خود سرگرم تهیه فیلم از این صحنه دیده می‌شوند.

 

این ویدئو در «تینکو نالاه» در نزدیکی پوه در ایالت هیچال پرادش تهیه شده است. زمان تهیه ویدئو اویل ماه ژانویه بوده و این فیلم، روز دوشنبه توسط یک مامور راهداری هند با نام «نوید ترومبو» در توئیتر منتشر شد.

 

این ویدئو تکه‌های غول پیکر برف را در حالی که  آرام آرام وارد جاده می‌شوند نشان می‌دهد. تعدادی گردشگر که با تلفن همراه خود در حال ثبت این صحنه هستند با دیدن حرکت تکه‌های برف شروع به فرار می‌کنند.

 

در این ویدئو صدای یک از آن‌ها شنیده می‌شود که با مداوم جمله گفتن «به عقب برگردید» از دوستانش می‌خواهد تا فورا محل را ترک کنند. پس از این هشدار تعدادی از آن‌ها همچنان به تهیه فیلم با تلفن همراه خود ادامه داده و تعدادی نیز با سوار شدن بر ماشین که در وسط جاده است سعی می‌کنند تا محل را ترک کنند.

 

این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از 76000 بار دیده شده است. انتشار این ویدئو با واکشن کاربران نیز همراه بود و برخی از آن‌ها این گردشگران را که از فاصله‌ای نزدیک اقدام  به تهیه فیلم از این بهمن  کردند مورد انتقاد قرار دادند. یکی از کاربران نوشت: «برخی افراد برای تهیه عکس سلفی یا فیلم اینطور جان خود را به خطر می‌اندازند.»

 

 

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها